30/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Carrick: „Fergie nás nepřemlouvá k upřednostňování klubu před repre“

Michael Carrick se vyjádřil k časté kritice směřované na Sira Alexe a jeho svěřence, kteří údajně odsunují reprezentační povinnosti na druhou kolej.

Poté, co Rio Ferdinand vynechal reprezentační povinnosti ze zdravotních důvodů, se snesla na Sira Alexe Fergusona kritika, že ovlivňuje postoj hráčů při rozhodování, zda reprezentovat svou vlast. Všechna tato kritika pochopitelně naráží na fakt, že v posledních zápasech Anglie proti San Marinu a Černé Hoře nastoupili v základní sestavě Albionu čtyři, respektive pět hráčů Rudých ďáblů.

 

Michael Carrick ve včerejším rozhovoru popřel veškeré spekulace ohledně možném nátlaku ze strany bosse mířeném na reprezentační povinnosti svých svěřenců.

 

Nic takového jako přemlouvání ze strany bosse necítíme, nemá to v povaze,“ řekl Carrick pro talkSPORT. „V kabině máme hráče, kteří cestují napříč světem jenom proto, aby mohli reprezentovat. Podívejte se na Chicharita, který odlétá do Mexika, nebo Antonia Valenciu, jež musí létat do Ekvádoru a následně do země, ve které zrovna hrají,“ objasnil celou situaci Carrick.

 

Zdroj: therepublikofmancunia.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!