03/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Ferguson: „van Persie je stále fantastický“

Nizozemský útočník už nedokázal skórovat v deseti po sobě jdoucích utkáních za United, přesto však manažer Rudých ďáblů tvrdí, že jeho výkony jsou příkladné.

Sir Alex Ferguson stále považuje, i přes desetizápasový gólový půst, van Persieho za fantastického hráče. Van Persie, jež byl horkým favoritem na zisk trofeje pro hráče roku Premier League (PFA Player of the Year award ), vstřelil naposledy gól 10. února do sítě Evertonu.

 

Sir Alex se k tomuto tématu vyjádřil následovně: „V pondělí (proti Manchesteru City) hrál van Persie fantasticky. Spolu s Philem Jonesem byl naším nejlepším hráčem. Navíc této trofeji nevěnuji žádnou pozornost. V roce 1999, kdy jsme dokázali získat trebl, vyhrál v této soutěži David Ginola z Tottenhamu. Tento rok jsem navíc nesledoval všechny hráče, takže pokud budu muset volit, o van Persiem budu určitě přemýšlet.“

 

I přes gólový půst si van Persie stále drží skvělý průměr více než jednoho gólu na dva zápasy, když v jednačtyřiceti utkáních dokázal třiadvacetkrát rozvlnit síť. Pokud v dnešním zápase proti Potters dostane šanci, nebude to mít podle slov manažera Stoke City Tonyho Pulise vůbec lehké.

 

Znepříjemníme jim to, jak jen to půjde,“ vyjádřil se Pulis. „Docela se nám proti týmům z horní části tabulky daří, navíc na stadionu panuje skvělá atmosféra, takže myslím, že jsme skvěle připraveni.

 

Zdroj: goal.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!