24/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Falcao na Old Trafford? Holý nesmysl

Sir Alex Ferguson se musel zasmát, když se jej reportéři zeptali, zda je letní příchod Falcaa do Manchesteru United reálný.

Španělský deník Marca rozvířil spekulace o příchodu Radamela Falcaa do Manchesteru United, když napsal, že Devils vyhráli boj o tohoto urostlého útočníka a jsou velice blízko k dohodě s Athléticem Madrid. Tuto informaci poté otiskla i většina britských plátků a fáma byla na světě.

 

S podobnými zprávami jsme se během sezóny sekali již několikrát. Spekulovalo se třeba o budoucnosti Wayna Rooneyho či Chicharita a jaká je pravda, víme všichni. Ani tentokrát se Ferguson nevyhnul otázce od reportérů, zda je skutečně možné, že by kolumbijský kanonýr v létě přišel na Old Trafford. A jaká byla jeho odpověď? Jednoznačná.

 

„Upřímně. Skutečně tomu věříte? Opravdu? Překvapuje mě už jen to, že jste s tím za mnou přišli,“ vyvrátil Boss veškeré spekulace.

 

27letý Falcao začal svou hvězdnou kariéru v argentinské celku River Plate, odkud se v roce 2009 stěhoval do portugalského Porta. Za tento tým stihl nasázet v 87 utkáních úctyhodných 72 gólů a tak nebylo divu, že o něho začaly projevovat zájem přední evropské celky. On si však trochu překvapivě vybral Athlético Madrid, kam zamířil v roce 2011. Ani zde nepřestával ničit protivníky a nadále plní roli elitního střelce – zabijáka ve vápně, když si v dosavadních 83 zápasech připsal 64 gólů. Když se v zimě otevřelo přestupové okno, psalo o tom, že by mohl přestoupit do Chelsea či Manchesteru City. Nestalo se tak. Nicméně je zřejmě pouze otázkou času, než se Athlético s nějakým velkoklubem domluví na odstupném. Jedno je však jisté. Manchester United o tohoto kanonýra, který rozhodně nebude levným zbožím, usilovat nebude.

 

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!