13/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Fergie se ohradil vůči Mancinimu

Ferguson zareagoval na slova Roberta Manciniho, který svým rýpavým vyhlášením zpochybnil výsledky Manchesteru United.

 

Kouč Man City řekl, že United mají vítězství zápasech s jinými kluby v Premier League usnadněná, jelikož ty mají ze síly klubu strach a hrají s větším respektem. Tím chtěl však říct, že Citizens se přes tento „fear factor“ přenesli a dokázali na Old Trafford vyhrát. Devils však zůstávají v čele tabulky s náskokem 12 bodů a do konce ročníku zbývá odehrát 7 kol. A tak se italský manažer snaží všemožnými způsoby suverénního lídra rozhodit.

 

„Proti United se nikomu nehraje dobře, protože každý má během zápasu s nimi strach. Každý tým, který proti United hraje, je velice měkký a nevěří si, protože si dopředu myslí, že to bude těžký zápas. A pak není divu, že United nemohou porazit,“ uvedl Mancini.

 

Podle Manciniho ostatní týmy nedokážou ostatní týmy dostat United pod tlak a pořádně mu v Premier League zatopit, avšak Sir Alex má na celou věc úplně jiný názor.

 

„Je to absolutní nesmysl. Možná, že mu jde o to, aby získal trochu osobních sympatií a zvedl si ego nebo něco takového. Všichni víme, že anglická liga je již mnoho let tou nejpoctivější na světě. Třeba na Norwichi jsme v této sezóně viděli, kolik energie vynaložili v tom utkání jejich křídelní hráči. Bylo to něco neuvěřitelného. Oni naběhali snad 100 mil. To je jeden z příkladů Premier League.“

 

„Anebo náš zápas s Readingem, když šli do vedení 3:2. V tu chvíli jsem si myslel, že prohrajeme. Existuje spousta zápasů, které jsem v tomto ročníku sledoval a sám pro sebe jsem si říkal „snaží se?“ – samozřejmě, že se snaží. S těmito týmy jezdí na jejich venkovní zápasy přes 3000 fanoušků. Je proto nemyslitelné, že by přijeli na Old Trafford a nepředváděli to nejlepší, co dovedou. A to samé pak dělají také na Etihadu, Stamford Bridge, Emirates či Anfieldu To je přirozenost anglické Premier League.“

 

zdroj: mixturesport.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!