24/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Sir Alex ke zraněním

Sir Alex Ferguson tvrdí, že jsou Rudí ďáblové před nedělním zápasem na Britannia Stadium proti Stoke City dobře připraveni, zvláště pak po tom, co se do hry vrátili Nemanja Vidič, Chris Smalling a Jonny Evans.

 

Na páteční tiskové konferenci boss potvrdil, že Jonny Evans odtrénoval celý týden a bude na zápas proti Stoke City připraven. Vidič se Smallingem pak trénovali individuálně, přesto však výrazně rozšířili defenzivní možnosti United. Paul Scholes by měl, po dlouhotrvajícím problému s kolenem, začít s tréninkem v pondělí a Ashley Young, který si poranil kotník v pondělním derby s Manchesterem City, by měl být mimo hru pro následující dva týdny.

 

Doufám, že Vida už dneska začne trénovat s týmem,“ řekl Sir Alex. „Jonny Evans už trénovat začal, což je pro následující zápas skvělá zpráva, bohužel je však mimo hru Ashley Young, který si poranil kotník a chybět bude následující dva týdny. Ostatní hráči jsou však fit, takže jsme na zápas dobře připraveni.

 

Chris Smalling začal tento týden s tréninkem a u Paula očekávám jeho návrat na tréninky v pondělí. Jeho návrat dodá týmu sílu a potřebnou inteligenci. Byl mimo několik týdnů, takže je skvělé ho mít zpět na tréninku.“

 

Zdroj: ManUtd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!