28/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Jones: „Musíme se odrazit ode dna“

Přesto, že Phil Jones neskrývá své znepokojení po pondělní prohře s rivalem z Manchesteru, tvrdí, že Rudí ďáblové mají stále osud Premier League ve svých rukou.

Hráči United nyní musit čelit ve venkovních zápasech týmům ze Stoke City a West Hamu a postoj anglického obránce je jasný: „Musíme se odrazit ode dna. Na tréninku ze sebe dostaneme to nejlepší a vykročíme kupředu. Po zápase byli někteří hráči sklíčení, jelikož tohle není zrovna zápas, který chcete prohrát. Musíme se zkrátka vzchopit. Stále jsme navíc ve skvělé pozici a spoluhráči si za její vybojování zaslouží pochvalu. V nedělním zápase se Stoke City se vrátíme do hry tak, jak to umíme jen my a dojdeme si pro titul.“

 

Jones vstřelil vyrovnávací gól na 1:1, když dokázal využít postavení svého protihráče Vincenta Kompanyho a skvělého centru van Persieho. Byl to ale právě anglický obránce, který byl nejblíže u dvou gólů hlučných sousedů, které vstřelili James Milner a Sergio Aguero. Na otázku, zda mu nevadí, že jeho branka byla zapsána jako vlastní gól Kompanyho, odpověděl: „Abych byl upřímný, je mi to jedno. Je mi jedno, zda skóruji nebo ne, důležitá jsou vítězství.

 

Byl to právě jeho gól, který charakterizoval jeho večerní výkon plný odhodlání. Přesto, že United prohrávali, Jones stále věřil, že dokážou najít cestu a vrátit se do zápasu.

 

Udělali jsme to, co vždycky, když jsme prohrávali. Dobře jsme na jejich gól zareagovali. Nikdy nechceme být v situaci, kdy musíme dotahovat, ale když už se nám něco takového stane, dokážeme se vrátit zpět do hry. Bohužel jsme nakonec dostali pozdní gól my. Celkově to byla pak velmi otevřená hra, ve které oba celky útočily,“ vyjádřil se Jones.

 

Zdroj: ManUtd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!