29/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Hart: „Stále jsme tým, který vyhrává“

Joe Hart upozornil na to, že pokud se Man City nepodaří titul obhájit, udělají vše pro to, aby se jej dočkali v té další.

Optimistický gólman městského rivala se ještě nevzdává a věří, že Citizens v derby ukážou svou sílu, a že se jim podaří stáhnout se jeho týmu patnáctibodový náskok United.

 

„Stále ještě není nic rozhodnuto. Lidé hovoří o tom, že nic nevyhrát, je pro nás velký krok zpět, ale není tomu tak. Ještě není všem dnům konec. Pořád jsme v pozici, kdy můžeme něco udělat a porážet ostatní, a musí se s námi proto počítat až do konce. Udržujeme si náš respekt a naši důstojnost. My se opět vrátíme. Nenecháme se tak lehce zahanbit.“

 

Roberto Mancini připravuje své svěřence na pondělní zápas a bude se snažit o něco podobného, co se mu před rokem a půl podařilo. Vzpomínky na vysoké vítězství 6:1 z podzimu 2011 mají oba tábory fanoušků v paměti dodnes. Nicméně 25letý brankář si na minulých výhrách nezakládá a pro něho je nejdůležitější se dobře připravit na zápasy nadcházející a vyhrát je, bez ohledu na rozdíl gólů.

 

„Pro nás to byl jeden z mnoha dobrých výsledků v minulé sezóně. Na to ale myslet nemůžeme a musíme soustředit hlavně na současné dění a věci, které se týkají nadcházejících utkání. Musíme se dívat dopředu a uhrát dobrý výsledek, udržet se ve hře a ještě zdramatizovat boj o titul,“ uvedl blonďatý gólman Man City.

 

„Pro nás je to velký zápas a my dlužíme našim fanouškům dobrý výkon. Během této sezóny jsme rozhodně nezopakovali naše nejlepší představení z té předešlé a takhle jsme si to vůbec nepředstavovali. Doufáme, že těch pár dobrých výsledků, kterých ještě dosáhneme, pro ně bude alespoň částečným vynahrazením.“

 

V semifinále FA Cupu se Man City potkají s Chelsea, která ve čtvrtfinále přešla přes Manchester United. Mohli jsme tak být svědky dalšího manchesterského derby, místo toho se však ve Wembley utkají dva kluby vyznávající barvu modrou. Joe Hart věří, že případná výhra v derby, by mohla podpořit sebevědomí Citizens na výhru nejstarší klubové trofeje.

 

„Vypadá to, že titul nám letos nejspíš unikne, ale musíme se i nadále snažit, držet při sobě, pojistit si druhé místo a zabojovat v semifinále FA Cupu. Stále je ještě o co hrát. Budeme pokračovat až do úplného konce sezóny. Pokusíme se vyhrát tolik zápasů, kolik jen bude možné a doufejme, že se nám na to podaří navázat v příštím roce,“ zakončil Hart.

 

 

zdroj: mcfc.co.uk

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!