01/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

PSG neskrývá zájem o Rooneyho

Bohatý francouzský klub přiznal, že má zájem o anglického útočníka Rooneyho a jsou jej toto léto připraveni z Manchesteru United vykoupit.

Katařany vlastněn klub z Paříže je v podstatě jediným, jež dokáže nabídnout Rooneymu více než dosavadních 200 000 liber týdně. Prezident klubu Nasser Al-Khelaifi přiznává, že doposud neudělal jediný krok k získání Rooneyho, jehož smlouva u Rudých ďáblů končí až za dva roky, zároveň však dodává, že by pro anglického útočníka byla Paříž atraktivní variantou.

 

Je to skvělý hráč – jeden z nejlepších na světě,“ řekl Al-Khelaifi. „Každý by ho chtěl v týmu, ale abych se přiznal, ještě jsme neudělali ani první krok. Klub se zajímá o spoustu hráčů.“

 

Rooneyho budoucnost u Rudých ďáblů se neustále řeší po tom, co se stal od příchodu van Persieho útočníkem číslo dvě. Olej do ohně tomu pak přilila skutečnost, že byl vynechán ze základní sestavy pro osmifinále Ligy mistrů v domácím zápase s Realem Madrid. Všechno jsou to pochopitelně pouze spekulace a samotný Sir Alex tvrdí, že Rooney v létě nikam neodejde, byť jeho pozice není tak neotřesitelná, jako bývala.

 

K celé situaci se vyjádřil také Zlatan Ibrahimovič. „Pokud se chce stát součástí největšího projektu ve fotbale, pak nemá na výběr. Každopádně jen on sám ví, kam povedou jeho kroky, ale pokud se bude chtít přidat k nám, dveře má otevřené. My se nespokojíme s dominováním ve Francii, chceme ovládnout Evropu, proto chápu, proč se majitelé o Rooneyho zajímají – je jeden z deseti nejlepších útočníků v Evropě.

 

Zdroj: skysports.com, menmedia.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!