31/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Vidič: „Hrát za Manchester United je štěstí“

Jednatřicetiletý obránce, jenž se ke klubu přidal v lednu roku 2006, tvrdí, že si fotbal na nejvyšší scéně užívá, zvláště pak na stadionu Old Trafford, který má specifické kouzlo.

 

Stoper Manchesteru United Vidič říká, že se cítí šťastný, když může nastupovat za klub, který míří za svým dvacátým titulem. Srb už s Rudými ďábly získal čtyřikrát titul pro vítěze Premier League, čtyřikrát vyhrál League Cup a jednou se mu podařilo triumfovat v Champions League.

 

Pro mě je to obrovský zážitek a také příležitost, jak se ukázat na té nejvyšší úrovni,“ řekl Vidič pro Inside United. „Cítím se tu šťastný a není den, kdy bych se něco nového nepřiučil. Hraji tu už sedm a půl let a stále cítím něco výjimečného.“

 

United disponují nad svými městskými rivaly patnáctibodovým náskokem a Srb tvrdí, že si to ďáblové za své výkony zaslouží.

 

Je to pro nás úspěch,“ dodal. „Naše výkony nemůžete, při statistikách, jimiž disponujeme, zpochybnit. Myslím, že letos hrajeme opravdu dobře, vstřelili jsme už hodně gólů. Pochopitelně jsou zde stále věci, na kterých zapracovat musíme, ale když se podíváte na naše letošní výkony, musíte souhlasit s faktem, že jsou lepší, než kdy jindy. Letos jsme také využili velké množství hráčů, takže každý v dosavadní sezoně přiložil ruku k dílu. Jsme předurčení k tomu, abychom vyhrávali trofeje. Způsob má také svou váhu, ale důležité je, postupovat zápas od zápasu.

 

Zdroj: goal.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!