28/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Van Persie: „Kariéru chci ukončit v Manchesteru“

V rozhovoru pro holandskou televizi nešetřil van Persie o klubu z Manchesteru chválou. Vyjádřil také svou touhu o ukončení kariéry právě na Old Trafford.

 

Pro několik dalších let budu hráčem Manchesteru United. Klub z Old Trafford by také mohl být mým posledním. V Evropě je několik klubů, kde se ke starším hráčům chovají s úctou, mezi ně patří například Juventus, AC Milán nebo právě Manchester United,“ řekl van Persie.

 

Holandský útočník nešetřil chválou také na adresu svého manažera Sira Alexe Fergusona, kterého považuje za přátelského. „Je to jeden z nejpřátelštějších lidí, které jsem kdy v životě poznal. Samozřejmě, že má i svou „zlou“ stránkou, a to, když se hraje zápas. V tomto případě je pak z něj stejný bojovník, jakými jsme i my na hřišti. Stejný je i van Gaal (trenér holandské reprezentace). Lidé si na něj dělají názor pouze podle toho, co se dočtou nebo uslyší v médiích, ale to je pouze dvacet procent jeho osobnosti. Chápu, že takhle lidé zkrátka jiné osobnosti soudí, ale nikdy ten úsudek nebude správný,“ vyjádřil se van Persie na adresu svých bossů.

 

Zdroj: mixturesport.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!