03/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Lindegaard připustil možný odchod

Anders Lindegaard přiznal, že je velmi pravděpodobný jeho letní odchod z Manchesteru United. Podle Daily Mail je Lindegaard nespokojen s pozicí dvojky, když jej na ní odsunul Španěl David de Gea a v rámci většího zápasového vytížení pravděpodobně opustí Old Trafford.

 

Dánský brankář odchytal od začátku prosince pouze jediný zápas. Důvodem je pochopitelně volba Sira Alexe Fergusona, který na pozici brankářské jedničky ustanovil španělského mladíka. Lindegaard v letošní sezoně odchytal pouze jedenáct utkání, což je výrazný propad oproti minulé sezoně, ve které do zápasů nastupoval, až do svého zranění, po kterém se do branky nastálo postavil de Gea, relativně pravidelně.

 

Lindegaard španělovi nic nezazlívá, přesto však tvrdí: „Pro mě není nic lehkého sedět na lavičce náhradníků, zatímco se celému týmu vede tak skvěle. Stejně skvěle si posledních pár měsíců vede také David. Každý hráč chce ale hrát co nejvíce a já nejsem jiný, tohle vám zkrátka řekne každý člen týmu, který zrovna není na soupisce. A proto také fotbal hrajeme – milujeme ten adrenalin, když vstupujete na hřiště.“

 

Lindegaard k United přestoupil v lednu roku 2011 z norského Aalesundu a v Premier League odehrál za momentální lídry tabulky celkem čtyřiadvacet utkání.

 

Zdroj: adifferentleague.co.uk


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!