14/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Pozápasové rozhovory: MANCHESTER UNITED – REAL MADRID

V „předčasném finále“ Ligy Mistrů byl Manchester United bohužel udolán na domácí půdě Realem Madrid 2:1. Zápas přinesl hned několik zvratů a kontroverzních situací, o kterých se bude jistě ještě mluvit.

 

 

 

Zápas v kostce ->

 

  • • Vlastní gól, který si dal ve 48. minutě Sergio Ramos
  • • Nani byl poslán ze hřiště po rozporuplné situaci, psala se 56. minuta
  • • Modrič srovnává na 1:1 (66. minuta), při tomto stavu by se prodlužovalo
  • • Cristiano Ronaldo po pouhých 3 minutách od vyrovnání posílá Real do vedení
  • • Konec zápasu: Man Utd 1-2 Real Madrid (2-3 agg)

Manažer Evertonu, David Moyes: „Myslím si, že dnes bude sir Alex po právu rozzlobený a to víc, jak kdy předtím byl. Rozhodnutí sudího změnilo hru,“ řekl pro BBC Radio 5 Live.

Asistent manažera Manchesteru United, Mike Phelan: „Manažer není ve stavu, kdy by mluvil o rozhodnutí sudího. Myslím, že mluví za vše, že jsem zde já a ne SAF osobně. Červená karta byla krutý trest a v tu chvíli to vypadalo skoro až neuvěřitelně.“

 

„Věřili jsme, že jsme měli správnou taktiku. Vytvořili jsme si několik šanci a přiměřenou kontrolu hry, navíc jsme vstřelili první gól, ale poté se hra úplně změnila…“ 

 

„Rooney a Kagawa nebyli v základní sestavě z  taktických důvodů,“ vysvětloval rodák z Lancashiru.

José Mourinho v pozápasovém rozhovoru uznal převahu a kvalitu soupeře: Manchester United hrál velmi dobře. Byli velmi kompaktní a agresivní v dobrém slova smyslu. Byli velmi dobře takticky organizovaní a zápas byl pro nás velmi obtížný. Pochybuji, že bychom vyhráli, kdyby byl Manchester v plném počtu, sdělil po zápase padesátiletý kouč Bílého Baletu. „Dnes jsem zklamaný. Proti Barceloně jsme hráli tak dobře a dnes jsem čekal (od svého týmu -pozn. red.) daleko víc, „ dodal Portugalec pro Sky Sports.

Naniho vyloučení

Velmi zvláštní dvojzápas zažil Cristiano Ronaldo: „Byly to pro mě emotivní chvíle, jak minulý zápas, tak obzvláště dnes.. Nemám slov, jak bych vysvětlil, jak se právě cítím,“ sdělil pro Sky Sports. „Každopádně jsem pomohl svému týmu, a jsem uvnitř trochu šťastný, na druhou stranu je mi smutno, že Manchester United vypadl.“

 

„Abych byl upřímný, tak jsem neviděl, co Nani udělal, ale tyto situace se ve fotbale stávají,“ odpověděl CR7 na otázku ohledně Naniho vyloučení.

 

„Budoucnost nikdy nevíme, ale zdejší fanoušci jsou úžasní a klub je obrovský. V tuto chvíli jsem v Madridu velmi rád a chci zde být,“ svěřila se ohledně své budoucnosti Portugalská hvězda.

 

 

Zdroj: bbc.co.uk

 

 

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!