24/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Mourinho k dnešnímu zápasu

Manažer Realu Madrid José Mourinho věří, že se dnes večer, při dlouho očekávané bitvě mezi, podle něj, dvěma nejúspěšnějšími kluby v historii fotbalu, zastaví svět. Také tvrdí, že jsou Rudí ďáblové ve fantastické formě.

Pokud chtějí svěřenci portugalského trenéra alespoň na postup do čtvrtfinále soutěže pomýšlet, musí, po remíze v poměru 1:1 na Santiago Bernabeu, alespoň jednou na Old Trafford skórovat.

 

Co bude klíčovým aspektem v dnešním zápase? To je otázka za milion dolarů. Každopádně se dnes večer zastaví svět. United jsou ve skvělé formě, momentálně jsou asi na svém vrcholu. Postoupili do čtvrtfinále FA Cupu, v březnu už pomalu slaví vítězství v Premier League, několik měsíců neprohráli zápas… ale my jsme také v pohodě. V roce 2013 jsme prohráli jen jeden zápas. Tento souboj zkrátka nevypadá jako obyčejný zápas, tohle je jednoduše finále. Uvidíme, kdo se nakonec dostane až do Wembley, ale jedno vám řeknu, nebude to větší zápas než tenhle,“ myslí si portugalský trenér.

 

V roce 2004 vyřadil José Mourinho s Portem Rudé ďábly už v osmifinále Ligy mistrů, když Costinha dokázal na Old Trafford ve druhém zápase skórovat až v poslední minutě. Tento rok také došel s portugalským celkem v Champions League až na úplný vrchol.

 

Stejná situace se stane i nyní,“ dodal. „Akorát přístup je kvůli všem těm emocím docela odlišný. Tenkrát to byla má první sezona v Lize mistrů. Nyní už mám na svém kontě více než sto zápasů, takže mohu své emoce kontrolovat zcela odlišně. Pokud nakonec prohrajeme, brečet nebudu, stejně tak pokud zvítězíme, nepoběžím kvůli tomu sto metrů. Ale štěstí a smutek tu budou pořád.“

 

Mourinho také potvrdil, že Iker Casillas, přestože se už ve čtvrtek vrátil k trénování, nebude pro večerní zápas připraven. Španělský reprezentant utrpěl třiadvacátého ledna v zápase s Valencií zlomeninu ruky, a přestože na Old Trafford s týmem odcestoval, do zápasu nezasáhne.

 

Kromě Ikera Casillase jsou všichni připraveni nastoupit,“ potvrdil Mourinho.

 

Zdroj: skysports.com, manutddiehardfans.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!