22/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Michael Laudrup na adresu Ryana Giggse

Manažer Swansea City Michael Laudrup nešetřil lichotkami na legendárního Ryana Giggse, jelikož se welšský záložník připravuje na svůj 1000 zápas v jeho profesionální kariéře.

Giggs v Manchesteru debutoval 2. března 1991 proti Evertonu jako střídající hráč a zbytek už je historie.  Je to pravděpodobně největší hráč, který kdy poctil trávníky Premier League svým 1000. startem. Toho by mohl dosáhnout už v dnešním zápase proti Norwich City. Do zápasu pravděpodobně naskočí hned od začátku.

 

Welšský křídelník také jako jediný hráč v historii Premier League dokázal skórovat v každé sezóně od vzniku ligy v roce 1992. Tuto sezónu má na kontě zatím dvě ligové branky, jednu ze zápasu proti Evertonu a druhou ze zápasu z minulého týdne proti QPR.

 

„Je neuvěřitelné, že stále hraje. Nenastupuje sice každý týden, ale to je na Premier League to dobré. Mluvíme o hráči, který toho za svoji kariéru v Manchesteru United dokázal strašně moc. A nyní, i když se jeho kariéra blíží ke konci, tak stále zůstává v tomto klubu. Odehraje možná tak 70% zápasů, ale všichni k němu chovají respekt a uznání, které si zaslouží. To by se v jiné lize asi stát nemohlo. Jakmile už nehrajete ve formě a zestárnete, tak odejdete z klubu. Nikdo nečekal, že bude Ryan Giggs na stejné úrovni, jako před 10-ti lety. Je nádherné vidět ho nastoupit do zápasu a sledovat jeho umění  i v tomto věku. Nemůže sice odehrát každé utkání, ale když nastoupí, může stále vidět, jak je famózní,“ zakončil Laudrup.

 

zdroj: goal.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!