29/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Giggs souhlasí s novou smlouvou!

Ryan Giggs podepsal novou roční smlouvu, která ho udrží na Old Trafford až do června 2014, kdy zakončí svoji celkově 23. sezónu v kariéře za první tým.

 

Giggs, jeden z největších hráčů, kterého tato země kdy mohla spatřit, podepsal první profesionální kontrakt s United v roce 1990 a svůj debut absolvoval 2. března 1991. Od té doby odehrál za klub rekordních 931 utkání, ve kterých dokázal vstřelit 168 branek. Vyhrál 12 titulů Premier League, čtyřikrát FA Cup, třikrát Ligový pohár, dvakrát se radoval z velké trofeje Ligy mistrů a po jedné zvedl nad hlavu Super Cup, Intercontinental Cup a FIFA Club World Cup.

 

Sir Alex Ferguson řekl: „Co mohu ještě říct navíc o Ryanovi, abych byl originální? Je to naprosto úžasný hráč a výjimečný člověk. Ryan je příkladem pro nás všechny, je neuvěřitelné, jak zůstává stále fit a pokračuje ve své veliké kariéře.

 

„Má fantastickou energii, kterou vkládá do zápasů, což je úžasné vidět. Zdá se, že Ryan každým týdnem překonává další milník své kariéry a například můžeme, říct, že po celých 23 let dokázal v každé sezóně Premier League vstřelit alespoň jeden gól – to je neuvěřitelné, zvlášť v současném fotbale. Jeho letošní forma ukazuje jeho neskutečné schopnosti a zkušenosti ve hře a jsem neskutečně šťastný, že se rozhodl podepsat nový kontrakt.“

 

Ryan Giggs se taktéž k podpisu vyjádřil: „Cítím se dobře, užívám si svůj fotbal více než kdy dříve, a co je nejdůležitější, stále si myslím, že mám týmu co dát. Je přímo vzrušující být součástí tohoto klubu se skvělým týmovým duchem, který se opět tlačí dopředu, aby získal další a další trofeje a letos se nám to na konci sezóny určitě podaří.

 

„Jsem potěšený, že jsem podepsal novou smlouvu. Chtěl bych také poděkovat Siru Alexi a celému personálu trenérů a samozřejmě také Davidu Gillovi, který mě po celou moji kariéru tady velmi podporoval.“ 

 

Zdroj: http://www.manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!