Rooney: „Messi je lepší než Ronaldo“

51

Útočník Manchesteru United tvrdí, že je Messi nejlepší fotbalista v celé historii.

 

Přestože Rooney nějaký čas hrával na Old Trafford společně s Ronaldem, je to právě Messi, o kom si myslí, že je nejlepším fotbalistou. Zároveň však dodává, že je Ronaldo skvělý, bohužel si však vybral špatnou dobu.

 

Na stejnou otázku odpověděli také Jonny Evans a Tom Cleverley, přičemž jejich odpovědi byly od té Rooneyho odlišné.

 

Oba dva jsou jiní. Každopádně Messi je naprosto neuvěřitelný. Myslím, že je nejlepší hráč vůbec, takže musím říct jeho,“ řekl Rooney při setkání DHL a Google. „Ronaldo má smůlu v tom, že si špatně načasoval dobu. Hrát v jakémkoliv jiném období, tak by všechny individuální trofeje posbíral on. Každopádně oba jsou nejlepší hráči vůbec.“

 

Ronaldo má za své působení ve Španělsku excelentní statistiky, když ve181 zápasech dokázal vsítit 183 gólů. Na druhé straně Messi se také může pochlubit výtečnou bilancí, jelikož se mu ve 366 střetnutích povedlo vstřelit 301 branek.

 

S Ronaldem jsem nikdy nehrál. Oba jsou úplně jiní, ale pokud bych si teď hned měl někoho vybrat, tak by to byl Ronaldo,“ řekl Cleverley.

 

Je těžké je porovnávat, jelikož Messiho jsem neměl šanci dennodenně pozorovat jako Ronalda. S Ronaldem jsem odehrál jednu sezonu, za kterou jasně ukázal, že kvality má, ale je těžké se mezi nimi rozhodnout. Nicméně protože jsem s ním hrál, tak bych si asi vybral právě jeho,“ řekl Evans.

 

Zdroj: mixturesport.com

 ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokBoss ukončil mediálne príbehy o Naniho odchode z United
Ďalší článokMediálny servis: 22.2.2013
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!