03/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Rooney: „Messi je lepší než Ronaldo“

Útočník Manchesteru United tvrdí, že je Messi nejlepší fotbalista v celé historii.

 

Přestože Rooney nějaký čas hrával na Old Trafford společně s Ronaldem, je to právě Messi, o kom si myslí, že je nejlepším fotbalistou. Zároveň však dodává, že je Ronaldo skvělý, bohužel si však vybral špatnou dobu.

 

Na stejnou otázku odpověděli také Jonny Evans a Tom Cleverley, přičemž jejich odpovědi byly od té Rooneyho odlišné.

 

Oba dva jsou jiní. Každopádně Messi je naprosto neuvěřitelný. Myslím, že je nejlepší hráč vůbec, takže musím říct jeho,“ řekl Rooney při setkání DHL a Google. „Ronaldo má smůlu v tom, že si špatně načasoval dobu. Hrát v jakémkoliv jiném období, tak by všechny individuální trofeje posbíral on. Každopádně oba jsou nejlepší hráči vůbec.“

 

Ronaldo má za své působení ve Španělsku excelentní statistiky, když ve181 zápasech dokázal vsítit 183 gólů. Na druhé straně Messi se také může pochlubit výtečnou bilancí, jelikož se mu ve 366 střetnutích povedlo vstřelit 301 branek.

 

S Ronaldem jsem nikdy nehrál. Oba jsou úplně jiní, ale pokud bych si teď hned měl někoho vybrat, tak by to byl Ronaldo,“ řekl Cleverley.

 

Je těžké je porovnávat, jelikož Messiho jsem neměl šanci dennodenně pozorovat jako Ronalda. S Ronaldem jsem odehrál jednu sezonu, za kterou jasně ukázal, že kvality má, ale je těžké se mezi nimi rozhodnout. Nicméně protože jsem s ním hrál, tak bych si asi vybral právě jeho,“ řekl Evans.

 

Zdroj: mixturesport.com

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!