Rooney a Jones mimo hru

44

Sedmadvacetiletý útočník se přidá k Philu Jonesovi a na Loftus Road neodcestuje z důvodu virového onemocnění, kvůli kterému musel po celý týden vynechat tréninky.

 

Anglický útočník už kvůli tomuto onemocnění vynechal utkání proti Readingu, které Rudí ďáblové zvládli v poměru 2:1, a přestože se očekávalo, že na souboj proti svěřencům Harryho Redknappa bude připraven, ještě si bude muset na svůj návrat počkat. Sir Alex Ferguson nemůže také počítat s Philem Jonesem, který utrpěl zranění v již zmíněném zápase proti Readingu. Boss zároveň dodává, že s největší pravděpodobností vynechá i druhý zápas osmifinále Ligy mistrů proti Realu Madrid.

 

Děláme vše pro to, aby Phil Jones zápas s Realem Madrid stihnul,“ řekl Sir Alex. „Tvrdě na tom pracujeme, ale říct, že má i malou šanci, by bylo velkorysé. Každopádně na víkendový zápas k dispozici nebude.“

 

Celý ten zákrok vyřešil špatně. Šel do toho vnější nohou, jinak to ani dopadnout nemohlo. Aspoň má odvahu do takovýchto zákroků vůbec jít. Stejně jako Bryan Robson. Nebezpečí je pro oba španělskou vesnicí. Každopádně když se podíváte na ten jeho zákrok, nic jiného, než že se jednalo o mladickou nerozvážnost, říct nemůžete.“

 

Vzhledem k faktu, že svěřenci Roberta Manciniho hrají svůj zápas proti Chelsea až v v neděli, souboj s QPR je pro hráče United skvělou příležitostí, navýšit vedení na čele Premier League na patnáct bodů.

 

Zdroj: ManUtd.com, goal.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokSchmeichel chváli koncentráciu hráčov United
Ďalší článokTunnicliffe odchádza do Barnsley
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!