18/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Rooney a Jones mimo hru

Sedmadvacetiletý útočník se přidá k Philu Jonesovi a na Loftus Road neodcestuje z důvodu virového onemocnění, kvůli kterému musel po celý týden vynechat tréninky.

 

Anglický útočník už kvůli tomuto onemocnění vynechal utkání proti Readingu, které Rudí ďáblové zvládli v poměru 2:1, a přestože se očekávalo, že na souboj proti svěřencům Harryho Redknappa bude připraven, ještě si bude muset na svůj návrat počkat. Sir Alex Ferguson nemůže také počítat s Philem Jonesem, který utrpěl zranění v již zmíněném zápase proti Readingu. Boss zároveň dodává, že s největší pravděpodobností vynechá i druhý zápas osmifinále Ligy mistrů proti Realu Madrid.

 

Děláme vše pro to, aby Phil Jones zápas s Realem Madrid stihnul,“ řekl Sir Alex. „Tvrdě na tom pracujeme, ale říct, že má i malou šanci, by bylo velkorysé. Každopádně na víkendový zápas k dispozici nebude.“

 

Celý ten zákrok vyřešil špatně. Šel do toho vnější nohou, jinak to ani dopadnout nemohlo. Aspoň má odvahu do takovýchto zákroků vůbec jít. Stejně jako Bryan Robson. Nebezpečí je pro oba španělskou vesnicí. Každopádně když se podíváte na ten jeho zákrok, nic jiného, než že se jednalo o mladickou nerozvážnost, říct nemůžete.“

 

Vzhledem k faktu, že svěřenci Roberta Manciniho hrají svůj zápas proti Chelsea až v v neděli, souboj s QPR je pro hráče United skvělou příležitostí, navýšit vedení na čele Premier League na patnáct bodů.

 

Zdroj: ManUtd.com, goal.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!