Výjezd na Southampton

14

Fanoušek Manchesteru  United Mikuláš Noga vám v toto článku ve stručnosti přiblíží svůj zážitek z utkání na Old Trafford.

 

Tento příspěvek je dalším dílem rubriky na téma: Zážitky fanoušků z výjezdu na zápas Manchesteru United.

 

Miťo Noga se svým kamarádem na vlastní oči sledoval Rudé ďábly v akci při zápase se Southamptonem (2:1) a rozhodl se s námi tímto krátkým článkem podělit o své zážitky. Z výkonu našich hráčů nebyl úplně nadšený, stejně jako mnozí další fanoušci. United totiž v zápase prohrávali po velkém nedorozumění v naší obraně, ale díky dvěma trefám Wayna Rooneyho se jim podařilo skóre ještě do přestávky otočit. O výhru jsme se však museli strachovat až do závěrečného hvizdu a chybělo opravdu málo, aby si Saints z Divadla snů odvezli bod.

 

A jak si výjezd užil sám Miťo?

 

Vybrali sme sa na zápas proti Southamptonu (29.1.2013). Ubytovali sme sa v neďalekom hoteli, asi 20 minút od štadióna. Počasie pred zápasom bolo hrozné. Teplota bola asi 7 stupňov, strašne fučalo a pršalo. Zhruba pol hodinku pred zápasom prestalo fúkať a aj prestalo pršať, takže sme mali ideálne podmienky. Horšie to bolo na samotnom zápase, hlavne cez 2. polčas. Keď sme otočili z 0:1 na 2:1, sme si mysleli že to bude „v suchu“, ale opak bol pravdou, hotová katastrofa. Pozitívum boli aspoň tie 3 body. Pri tej fotke Sira Alexa Fergusona som už mal nachystaný fotoaparát, ale ako naschvál mu zazvonil mobil, a utiekol preč. Samozrejme neobišli sme Megastore, prehliadku štadióna a múzea  Jedným slovom paráda. Určite si to ešte zopakujeme.

 

Přísvěvek a fotografie poskytl naší stránce fanoušek Manchesteru United Mikuláš Noga (poslední fotka), za což mu děkuji.ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokSmallinga těší výkony United
Ďalší článokPreview: Manchester United – Reading
Kuba (Marenka MU)
Pracuji jako dělník ve výrobě a bydlím v Žamberku. K United mě přivedla FIFA 2001, a také David Beckham. Po jeho odchodu, jsem zažil rozčarování a o to více se možná paradoxně začal zajímat o United. Začalo to výchovou Class 92‘, Cantona, Treble 1999, Solskjaer, Giggs, Scholes, Neville, již zmíněný Becks, Keane, poté příchody Rooneyho a Ronalda a nová generace v čele s Vidičem, Ferdinandem, Evrou, Ji-Sungem, van der Sarem, Berbatovem, De Geou, Carrickem, ti všichni se stali společně s dalšími legendami symboly Manchesteru United. To vše patří ke zlaté historii posledního čtvrtstoletí. Když půjdeme ještě dál rok 1968, Law Best, Charlton, Mnichov 1958. Potemnělá, přesto však pestrá a v celku především mnoha úspěchy ověnčená je historie United. A pak je tu ona magická energie, jenž kterou ještě umocnil Sira Alex Ferguson. Muž, ke kterému s úctou vzhlížím nejen jako k manažerovi našeho klubu, ale i jako ke člověku. Geniální manažer zapálený pro fotbal, kterému odevzdával vše. Charakter, autorita a persona, jenž dostala Manchester United na absolutní vrchol všech klubů světa. Lídři, týmový duch, Fergie time, rivalita s Liverpoolem, Man City, zápasy s Arsenalem, Chelsea, u které můžu rovnou navázat i na památné finále v Moskvě 2008. Tenhle klub jsem si postupně zamiloval natolik, že jsem se začal věnovat i redaktořině, což bylo někdy v roce 2007. Pohlcen vášní k tomu slavnému velkoklubu jsem si uvědomil, že nic jiného už hledat nechci. A Old Trafford? Magické místo. Divadlo snů prostě musíte zažít na vlastní kůži. Kdo jste ještě nebyli, neváhejte a jeďte se určitě podívat!


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!