13/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Výjezd na Southampton

Fanoušek Manchesteru  United Mikuláš Noga vám v toto článku ve stručnosti přiblíží svůj zážitek z utkání na Old Trafford.

 

Tento příspěvek je dalším dílem rubriky na téma: Zážitky fanoušků z výjezdu na zápas Manchesteru United.

 

Miťo Noga se svým kamarádem na vlastní oči sledoval Rudé ďábly v akci při zápase se Southamptonem (2:1) a rozhodl se s námi tímto krátkým článkem podělit o své zážitky. Z výkonu našich hráčů nebyl úplně nadšený, stejně jako mnozí další fanoušci. United totiž v zápase prohrávali po velkém nedorozumění v naší obraně, ale díky dvěma trefám Wayna Rooneyho se jim podařilo skóre ještě do přestávky otočit. O výhru jsme se však museli strachovat až do závěrečného hvizdu a chybělo opravdu málo, aby si Saints z Divadla snů odvezli bod.

 

A jak si výjezd užil sám Miťo?

 

Vybrali sme sa na zápas proti Southamptonu (29.1.2013). Ubytovali sme sa v neďalekom hoteli, asi 20 minút od štadióna. Počasie pred zápasom bolo hrozné. Teplota bola asi 7 stupňov, strašne fučalo a pršalo. Zhruba pol hodinku pred zápasom prestalo fúkať a aj prestalo pršať, takže sme mali ideálne podmienky. Horšie to bolo na samotnom zápase, hlavne cez 2. polčas. Keď sme otočili z 0:1 na 2:1, sme si mysleli že to bude „v suchu“, ale opak bol pravdou, hotová katastrofa. Pozitívum boli aspoň tie 3 body. Pri tej fotke Sira Alexa Fergusona som už mal nachystaný fotoaparát, ale ako naschvál mu zazvonil mobil, a utiekol preč. Samozrejme neobišli sme Megastore, prehliadku štadióna a múzea  Jedným slovom paráda. Určite si to ešte zopakujeme.

 

Přísvěvek a fotografie poskytl naší stránce fanoušek Manchesteru United Mikuláš Noga (poslední fotka), za což mu děkuji.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!