03/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Ferguson podpořil Kagawu

Podle Sira Alexe Fergusona se jeho svěřenec Shinji Kagawa stane jednou z klíčových postav Manchesteru United, jakmile si zvykne na život v Anglii.

Japonský reprezentant se stále nemůže dostat do své vrcholné formy od jeho letního příchodu z Borussie Dortmund. I přes to, že teprve nedávno překonal zranění kolena, dostal od manažera důvěru ve středečním zápase proti Realu Madrid.

 

Mnozí se na Kagawu dívají, jako na klíčovou v bojích o evropské poháry. Manažer také pochválil jeho přínos  ve středečním zápase.

 

„V prvních 30-ti minutách byl fantastický. Skvěle mátl svým pohybem soupeře, na což jsme nejvíce spoléhali a ukázalo se to jako poměrně účinná zbraň,“ vysvětlil Ferguson. „Jen měl smůlu, jelikož si musel poradit s hromadou těžkých míčů. Snažil se nabízet svým spoluhráčům, ale ti ho bohužel neviděli. Je to škoda, protože v prvním poločase odvedl spoustu práce.“

 

Boss je přesvědčený, že se 23-ti letý playmaker rozehraje do své staré formy z Borussie a plně se na Old Trafford usadí.

 

„Přišel z prostředí, které je úplně jiné, než Anglie. Myslím, že rozdíl mezi německou a anglickou ligou je v tom, že v Německu nemůžete faulovat. V jednom kuse tam zastavují hru kvůli faulům. Premier League je jiná. Je tu spoustu fyzického kontaktu a hra je jiná. Věřím, že se příští rok usadí a dostane do své nejlepší formy,“ zakončil Boss.

 

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!