03/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Ferdinand se soustředí jen na United

Anglický stoper Rio Ferdinand přiznává, že zisk treble je pro něj to nejdůležitější a zdůrazňuje, že možnost návratu do reprezentace je pro něj až na druhém místě.

 

Bývalý kapitán a jednaosmdesátinásobný reprezentant Anglie odehrál svůj poslední zápas za „Hrdý Albion“ v roce 2011. Rio se však nebrání možnosti znovu reprezentovat Anglii a to i přesto, že nebyl Royem Hodgsonem povolán na přátelský zápas s Brazílií.

 

„Nesedím a nepřemýšlím, jestli si ještě někdy zahraji za Anglii. Soustředím se na zápasy United. Miluji hrát za Manchester United a je to pro mě priorita. Vše co dělám, dělám pro United. Pokud znovu dostanu možnost hrát za Anglii, pak to bude skvělé. Pokud se tak nestane, nebudu přemýšlením o tom ztrácet čas.

 

Mám-li být upřímný, můj cíl je vyhrát co nejvíce trofejí a hrát tady v Manchesteru je to, co mě dělá opravdu šťastným, řekl Ferdinand.

 

Reprezentační přestávku se Rio Ferdinand, Paul Scholes a Ryan Giggs snaží v Carringtonu využít ve svůj prospěch.

 

„Je tu ticho, ale to je jedině dobře. Máme možnost trénovat s mladými kluky z rezervy, takže vidíme jak se vyvíjí. Můžete si s nimi promluvit a trochu lépe je poznat.

 

Pro hráče jako jsem já, Scholesy nebo Giggsy je to skvělá možnost, jak zapracovat na své fyzičce. Pár zaběhnutých kilometrů navíc nám pomáhá udržet se v optimální fyzické kondici,“ zakončil zkušený obránce Rudých Ďáblů Rio Ferdinand. 

 

 

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!