Queiroz: „Stále mám s modrou barvou problém“

26

Carlos Queiroz, který je už více než dva roky manažerem Íránské reprezentace, se vyjádřil na adresu nejlepších klubů na světě, přičemž dodává, že na absolutním vrcholu je nyní Barcelona. Přesto si však myslí, že za svého působení u United nehráli o nic horší fotbal.

 

Barceloně se podařilo něco, čemu říkám „umění vyhrávat“. Vyhrají vše a navíc velmi atraktivní hrou,“ řekl Queiroz. „Když jsem byl v Manchesteru, tak jsme se také snažili vyhrávat zápasy v takovém stylu, při kterém se všichni diváci na stadionu budou bavit. Takový Real Madrid je pochopitelně skvělý klub s fantastickými hráči, ale buďme upřímní, když se podíváte na jakýchkoliv deset zápasů Barcelony, budete se u každého vždy skvěle bavit. U Barcelony jde krása ruku v ruce s výsledky. A neříkám, že Cristiano Ronaldo nebo jiní hráči Realu Madrid nedokážou zaujmout, ale Barca, pokud jde o držení míče, přihrávky, zakončování, je zkrátka někde jinde. Něco podobného jsem však zažil v Manchesteru. Zápasy jsme vyhrávali především díky našemu útoku. Byli jsme reklamou na fotbal. A bavit lidi je hlavním posláním tohoto sportu.“

 

Queiroz se také vyjádřil k závěru minulé sezony. Prý je stále zklamán z faktu, že se titul podařilo získat City a doufá, že letos to bude jinak.

 

Stále mám s modrou barvou problém!“ zavtipkoval Queiroz. „Rád se dívám na bleděmodré nebe, ale bleděmodrá sama o sobě se mi vůbec nelíbí. Když pracujete v klubu jako Manchester United, stanete už navždy jeho součástí. Proto jsem byl strašně zklamán ze ztráty titulu v minulé sezoně, ale doufám, že se to letos otočí.“

Zdroj: therepublikofmancunia.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokRio: Chcem zostať
Ďalší článokSir Alex potešený skvelou výhrou na Craven Cottage
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!