05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Boss: Chicharito mi dělá starosti

Chicharito opět nabral starou formu a je z něj jeden z nejnebezpečnějších útočníků v Anglii. Svůj nazpět získaný „čuch“ na góly dokázal potvrdit i v sobotu proti Fulhamu.

Sir Alex připustil, že Chicharito mu výběr základní sestavy vůbec neulehčuje a přiznává, že je velice důležitou součástí Manchesteru United.

 

Javier Hernández má po sobotním utkání F.A Cupu s Fulhamem na svém gólovém kontě další dvě branky a se 14-ti přesnými zásahy je druhým nejlepším střelcem United v dosavadní sezóně.

 

„V létě dostal volno, trochu si odpočinul a teď z toho těží. Jsem rád, že ho mám v týmu, ale občas ho musím nechat sedět, aby mohl hrát Robin van Persie. Javierovi jsem to však vysvětlil a on ví, jak moc si ho ceníme.

 

Je to obrovský profesionál a jeho přístup ke hře je fantastický. Pořád běhá a každému tréningu odevzdává 100% úsilí, což mě velmi těší,“ prozradil Sir Alex.

 

Nadále pokračuje porovnávání současného týmu s kádrem z roku 1999. Hlavně současná čtveřice útočníků je srovnávána s kvartetem, které získalo Ligu Mistrů – s Teddy Sheringhamem, Ole Gunnar Solskjaerem, Andy Colem a Dwightem Yorkem. Sir Alex Ferguson věří, že jeho současní útočníci jsou minimálně tak dobří jako jejich předchůdci.

 

„Ta čtveřice z roku 99 byla skvělá,“ řekl. „Není nic, co bych jim mohl vytknout, ale v současnosti máme čtyři minimálně tak dobré útočníky, jakými byli oni,“ zakončil Boss.

 

 

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!