27/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Giggs: „Berba je jedinečný“

K návratu Dimitara na Old Trafford se vyjádřil Ryan Giggs, když na adresu tohoto bulharského útočníka pověděl, že je obdarován ohromným talentem.

Berbatov se do Manchesteru vrátí v rámci čtvrtého kola FA Cupu, což bude také jeho první zápas proti Rudým ďáblům od jeho odchodu. Bulharskému útočníkovi se prozatím daří, když už dokázal za chalupáře vsítit sedm gólů.

 

Giggs očekává, že fanoušci dnes Berbatova vřele přivítají a zároveň dodává, že si to rozhodně zaslouží. „Fanoušci vždy oceňovali talent a tím Berba rozhodně disponuje,“ řekl veterán týmu United pro ManUtd.com. „Všichni si pamatujeme akci hodnou génia, kterou se vytasil proti West Hamu a hattrick proti Liverpoolu, na který se také jen tak nezapomene. Momentálně ale hraje za Fulham a myslím si, že je Berbovi tento tým ušitý na míru. Hned se stal ústřední postavou. Vše tam jde přes něj a takhle to přesně chtěl. Chtěl se stát důležitou postavou a střílet spousty gólů. Musíme si na něj dát pozor, protože je to fantastický hráč s ohromným talentem.“

 

Přestože United čeká řada důležitých ligových zápasů a především pak dvojzápas proti Realu Madrid v rámci Ligy mistrů, Giggs trvá na tom, že setrvání Rudých ďáblů v FA Cup je na seznamu priorit napsáno tučným písmem.

 

Hrát zápas před domácím publikem je vše, co jsme si přáli. Musíme tento souboj zvládnout, jelikož nechceme hrát opakovaný zápas. Už tak nás čeká velké množství zápasů,“ dodal devětatřicetiletý záložník.

 

Jsme si vědomi toho, že to bude odlišný zápas, než který jsme odehráli proti Fulhamu na začátku sezony na Old Trafford. K tomuto zápasu musíme už od začátku přistoupit zodpovědně. Celá soutěž je pak pro mě velmi speciální, jelikož vím, jaké to je vyhrát FA Cup. Je to skvělý pocit a ostatní hráči, kteří tento pocit ještě nezažili, si zaslouží celou soutěž vyhrát.“

 

Zdroj: ManUtd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!