Macheda odchází na hostování do Stuttgartu

16

Útočník Manchesteru United Federico Macheda odchází do konce sezony na hostování do německého klubu Vfb Stuttgart.

 

Manchester United se dohodl s německým klubem na hostování mladého italského útočníka, který momentálně dokončuje svůj přestup do nového klubu. Stuttgart se v ligové tabulce momentálně nachází až na 10. místě a na přestupovém trhu sháněl nového útočníka. Sportovní ředitel klubu Fredi Bobič potvrdil, že klub hráče podrobně sledoval, a je rád, že se celý přesun podařil zkompletovat i přes konkurenci ostatních klubů.

 

Macheda, který v novém působišti bude nastupovat na zádech s číslem 14, je v současné sezoně nejlepším střelcem týmu Manchesteru United do 21 let. Po neúspěšných hostováních v Sampdorii Janov a QPR hráč doufá, že v Německu konečně prokáže své kvality.

 

„Bundesligu sleduji a o Stuttgartu toho vím dost. Jsem velmi rád, že mohu hrát za tento klub. Nejdříve se budu muset s týmem trochu seznámit a poté se už těším na řadu zajímavých utkání, které nás čekají celkem na třech frontách,“ uvedl Macheda.

 

Zdroj: ManUtd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokDwight Yorke: Welbeck může být klíčovým hráčem pro Treble
Ďalší článokUnited jsou třetím nejbohatším klubem
Ruud36
Je mi 29 let a pracuji v Praze na úřednické pozici ve státní správě. Manchesteru United jsem začal fandit zhruba v sezoně 1999/2000. V tu dobu jsem začal na PC hrát fotbalové manažery a nějakým způsobem mi k srdci strašně přirostl Manchester United a rychle jsem si oblíbil hráče, jako byli Beckham, Giggs, Scholes, Neville. Vyloženě oblíbeného hráče nemám, pokud bych měl ale z celé historie United vybrat jednoho hráče, tak by to byl Ruud van Nistelrooy.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!