29/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Ferguson: „Carrickova nejlepší sezona“

Podle Fergusona zažívá Michael Carrick svou nejlepší sezonu od příchodu na Old Trafford.

Jednatřicetiletý záložník zažívá neuvěřitelnou sezonu a ukazuje, jak platným je hráčem, což potvrdil také ve středečním zápase proti svému bývalému klubu, West Hamu.

 

Následující zápas se United střetnou proti Totenhamu, za který Carrick do roku 2006 také hrával. Zatímco Kohouti budou chtít potvrdit svou dobrou formu, Rudí ďáblové chtějí pro změnu potvrdit své místo na čele tabulky.

 

Momentálně hraje absolutně fantasticky,“ zhodnotil Ferguson. „Myslím, že zažívá svou nejlepší sezonu a na svém postě je zkrátka bezkonkurenční. Svou práci dělá opravdu brilantně.“

 

I když proti West Hamu nastoupil až v průběhu zápasu, tak nám ohromě pomohl. I za pouhých 20 minut odvedl hodně práce. Ale tohle dobří hráči dělají, uklidní situaci, když je potřeba.“

 

Zajímavý je také fakt, že pouze jediný tým, za celou dobu Carrickova působení na Old Trafford, dokázal na konci sezony nasbírat více bodů, než United. Dokázala to londýnská Chelsea v roce 2010, kdy vyhrála titul právě před Rudými ďábly o pouhý bod. Těsným rozdílem získali titul na úkor United také městští rivalové City – a to o pouhé skóre.

Zdroj: Manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!