Ferguson: „Carrickova nejlepší sezona“

10

Podle Fergusona zažívá Michael Carrick svou nejlepší sezonu od příchodu na Old Trafford.

Jednatřicetiletý záložník zažívá neuvěřitelnou sezonu a ukazuje, jak platným je hráčem, což potvrdil také ve středečním zápase proti svému bývalému klubu, West Hamu.

 

Následující zápas se United střetnou proti Totenhamu, za který Carrick do roku 2006 také hrával. Zatímco Kohouti budou chtít potvrdit svou dobrou formu, Rudí ďáblové chtějí pro změnu potvrdit své místo na čele tabulky.

 

Momentálně hraje absolutně fantasticky,“ zhodnotil Ferguson. „Myslím, že zažívá svou nejlepší sezonu a na svém postě je zkrátka bezkonkurenční. Svou práci dělá opravdu brilantně.“

 

I když proti West Hamu nastoupil až v průběhu zápasu, tak nám ohromě pomohl. I za pouhých 20 minut odvedl hodně práce. Ale tohle dobří hráči dělají, uklidní situaci, když je potřeba.“

 

Zajímavý je také fakt, že pouze jediný tým, za celou dobu Carrickova působení na Old Trafford, dokázal na konci sezony nasbírat více bodů, než United. Dokázala to londýnská Chelsea v roce 2010, kdy vyhrála titul právě před Rudými ďábly o pouhý bod. Těsným rozdílem získali titul na úkor United také městští rivalové City – a to o pouhé skóre.

Zdroj: Manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokPreview: Tottenham Hotspur – Manchester United
Ďalší článokWelbeck: „Soustředíme se jen a pouze sami na sebe“
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!