Macheda na hostování do Stuttgartu?

54

O Machedu se zajímá hned několik klubů z celé Evropy, avšak zdá se, že k zisku  italského útočníka na půlroční hostování  nejblíže Stuttgart .

 

21letý útočník v této sezóně zasáhl pouze do tří zápasů prvního týmu Manchesteru United a pro obrovskou konkurenci v útoku zůstává Sirem Alexem opomíjen. Z tohoto důvodů má být poslán na další hostování, které by mu mělo pomoct v jeho fotbalovém vývoji.

 

Odchovanec Lazia Řím má za sebou již dvě hostování a to v Sampdorii Janov a Queens Park Rangers. Ani v jednom z těchto klubů se však výrazně neprosadil. Italský klub měl sám o sobě velké problémy s výkonností a v QPR jej zase trápila zranění. Macheda však na oficiálních stránkách přiznal, že uvítá jakékoliv další hostování a věří, že tentokrát už pro něho bude úspěšné.

 

Macheda uvedl: „Měl jsem smůlu na hostování, ale i přes to si myslím, že mi to hodně pomohlo. Myslím si, že mi to pomohlo získat především zkušenosti po všeobecné stránce. Pokud půjdu opět hostovat, jsme si jistý, že vše dopadne dobře. Už jsme to takto udělal dvakrát, a pokud k tomu dojde znovu, budu se těšit na čas, který dostanu na hřišti. Možná, že jsem v minulosti udělal nějaké chyby, ale já si je uvědomuju. Využiju každé šance, kterou dostanu.“

 

Po otevření zimního přestupového okna se začalo naplno spekulovat o budoucnosti Machedy v Manchesteru United a v médiích se mluvilo o jeho odchodu. Agent italského forvarda Giovanni Bia však odhalil, že pokud Federico opustí Manchester, pak to bude pro zatím pouze v rámci půlročního hostování. Nejpravděpodobnější volbou se zdá být německý Stuttgart, ačkoliv zájemců o jeho služby je dost a dost.

 

„Jsme v pokročilém stádiu jednání se Stuttgartem. Jednání probíhají dobře, ale o hráče se zajímají i mnohé další kluby. Dva z nich, které projevily zájem, jsou na příklad ze Španělska. Ale jsou tu také nabídky z italské strany, ze Sieny, z Bologni a dalších a myslím si, že Sir Alex Ferguson jej chce poslat do zahraničí mimo Britské ostrovy. Připojí se k některému z klubů na hostování s možností uplatnění opce na trvalý přestup. Jeho kontraktu na Old Trafford mu vyprší v červnu 2014,“ řekl Bia ve čtvrtek pro web Tutti Mercato.

 

Reprezentant Itálie U-21, nastoupil pro zatím za Manchester United do 34 zápasů a vstřelil 5 gólů, ale v poslední době o něm není moc slyšet a zdá se, že tento mladý útočník nikdy nebude mít své místo pevné v A-týmu Rudých ďáblů. Poslední ligový start Machedy za United je datován na prosinec 2011.

zdroj: soccernet.espn.go.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokFábio si není jistý svou budoucností
Ďalší článokBoss: Guardiola ma prekvapil
Kuba (Marenka MU)
Pracuji jako dělník ve výrobě a bydlím v Žamberku. K United mě přivedla FIFA 2001, a také David Beckham. Po jeho odchodu, jsem zažil rozčarování a o to více se možná paradoxně začal zajímat o United. Začalo to výchovou Class 92‘, Cantona, Treble 1999, Solskjaer, Giggs, Scholes, Neville, již zmíněný Becks, Keane, poté příchody Rooneyho a Ronalda a nová generace v čele s Vidičem, Ferdinandem, Evrou, Ji-Sungem, van der Sarem, Berbatovem, De Geou, Carrickem, ti všichni se stali společně s dalšími legendami symboly Manchesteru United. To vše patří ke zlaté historii posledního čtvrtstoletí. Když půjdeme ještě dál rok 1968, Law Best, Charlton, Mnichov 1958. Potemnělá, přesto však pestrá a v celku především mnoha úspěchy ověnčená je historie United. A pak je tu ona magická energie, jenž kterou ještě umocnil Sira Alex Ferguson. Muž, ke kterému s úctou vzhlížím nejen jako k manažerovi našeho klubu, ale i jako ke člověku. Geniální manažer zapálený pro fotbal, kterému odevzdával vše. Charakter, autorita a persona, jenž dostala Manchester United na absolutní vrchol všech klubů světa. Lídři, týmový duch, Fergie time, rivalita s Liverpoolem, Man City, zápasy s Arsenalem, Chelsea, u které můžu rovnou navázat i na památné finále v Moskvě 2008. Tenhle klub jsem si postupně zamiloval natolik, že jsem se začal věnovat i redaktořině, což bylo někdy v roce 2007. Pohlcen vášní k tomu slavnému velkoklubu jsem si uvědomil, že nic jiného už hledat nechci. A Old Trafford? Magické místo. Divadlo snů prostě musíte zažít na vlastní kůži. Kdo jste ještě nebyli, neváhejte a jeďte se určitě podívat!


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!