Fábio si není jistý svou budoucností

17

Krajní obránce Rudých ďáblů má jisté obavy o svou budoucnost na Old Trafford, kde v tuto chvíli nemá jistotu nastupování za první tým.

Fábio da Silva v současné době hostuje v londýnském celku Queens Park Rangers a nechce, aby byl posílán zpět do Manchesteru, což by pro něj znamenalo nastupování za Rezervu.

 

Fábio trvá na tom, že se bude zlepšovat pouze při hraní zápasů za mužstvo prvního týmu, a proto chce působit tam, kde mu bude umožněno pravidelně hrát. Toto prohlášení podporuje fakt, že vývoj Fábia jde nahoru, což potvrzuje také to, že je po svém zranění stálým členem základní sestavy.

 

Brazilský zadák má smlouvu na Old Trafford podepsanou až do června roku 2014, ale uvádí, že nyní se soustředí pouze na svůj současný klub, ve kterém hraje, a tím je QPR:

 

Fábio řekl pro Fulham Chronicle: „Moje mysl je v tuto chvíli upřena pouze na tuto sezónu a já musím přispět k tomu, aby se tým dostal ze sestupových pozic. Ale ano, já chci určitě hrát zápasy a v United jsem jich moc neodehrál – takže proč bych odcházel? Čím více utkání odehrajete, tím jste vyspělejší. Když hrajete každý týden, získáváte větší sebevědomí a hrajete o hodně lépe.“

 

22letý obránce na závěr pochválil svého brazilského spoluhráče Julia Césara, a dodal, že patří k mezi tři nejlepší brankáře světa:

 

„Julio je fantastický, je to gólman, který přišel z velkého klubu (Inter Milán) a já jsem hrdý, že pochází z Brazílie stejně jako já. Na seznamu nejlepších brankářů světa, by měl figurovat mezi prvními třemi.“

 

zdroj: redmancunian.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokUnited uzavřeli smlouvu se společností Kansai
Ďalší článokMacheda na hostování do Stuttgartu?
Kuba (Marenka MU)
Pracuji jako dělník ve výrobě a bydlím v Žamberku. K United mě přivedla FIFA 2001, a také David Beckham. Po jeho odchodu, jsem zažil rozčarování a o to více se možná paradoxně začal zajímat o United. Začalo to výchovou Class 92‘, Cantona, Treble 1999, Solskjaer, Giggs, Scholes, Neville, již zmíněný Becks, Keane, poté příchody Rooneyho a Ronalda a nová generace v čele s Vidičem, Ferdinandem, Evrou, Ji-Sungem, van der Sarem, Berbatovem, De Geou, Carrickem, ti všichni se stali společně s dalšími legendami symboly Manchesteru United. To vše patří ke zlaté historii posledního čtvrtstoletí. Když půjdeme ještě dál rok 1968, Law Best, Charlton, Mnichov 1958. Potemnělá, přesto však pestrá a v celku především mnoha úspěchy ověnčená je historie United. A pak je tu ona magická energie, jenž kterou ještě umocnil Sira Alex Ferguson. Muž, ke kterému s úctou vzhlížím nejen jako k manažerovi našeho klubu, ale i jako ke člověku. Geniální manažer zapálený pro fotbal, kterému odevzdával vše. Charakter, autorita a persona, jenž dostala Manchester United na absolutní vrchol všech klubů světa. Lídři, týmový duch, Fergie time, rivalita s Liverpoolem, Man City, zápasy s Arsenalem, Chelsea, u které můžu rovnou navázat i na památné finále v Moskvě 2008. Tenhle klub jsem si postupně zamiloval natolik, že jsem se začal věnovat i redaktořině, což bylo někdy v roce 2007. Pohlcen vášní k tomu slavnému velkoklubu jsem si uvědomil, že nic jiného už hledat nechci. A Old Trafford? Magické místo. Divadlo snů prostě musíte zažít na vlastní kůži. Kdo jste ještě nebyli, neváhejte a jeďte se určitě podívat!


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!