31/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Fábio si není jistý svou budoucností

Krajní obránce Rudých ďáblů má jisté obavy o svou budoucnost na Old Trafford, kde v tuto chvíli nemá jistotu nastupování za první tým.

Fábio da Silva v současné době hostuje v londýnském celku Queens Park Rangers a nechce, aby byl posílán zpět do Manchesteru, což by pro něj znamenalo nastupování za Rezervu.

 

Fábio trvá na tom, že se bude zlepšovat pouze při hraní zápasů za mužstvo prvního týmu, a proto chce působit tam, kde mu bude umožněno pravidelně hrát. Toto prohlášení podporuje fakt, že vývoj Fábia jde nahoru, což potvrzuje také to, že je po svém zranění stálým členem základní sestavy.

 

Brazilský zadák má smlouvu na Old Trafford podepsanou až do června roku 2014, ale uvádí, že nyní se soustředí pouze na svůj současný klub, ve kterém hraje, a tím je QPR:

 

Fábio řekl pro Fulham Chronicle: „Moje mysl je v tuto chvíli upřena pouze na tuto sezónu a já musím přispět k tomu, aby se tým dostal ze sestupových pozic. Ale ano, já chci určitě hrát zápasy a v United jsem jich moc neodehrál – takže proč bych odcházel? Čím více utkání odehrajete, tím jste vyspělejší. Když hrajete každý týden, získáváte větší sebevědomí a hrajete o hodně lépe.“

 

22letý obránce na závěr pochválil svého brazilského spoluhráče Julia Césara, a dodal, že patří k mezi tři nejlepší brankáře světa:

 

„Julio je fantastický, je to gólman, který přišel z velkého klubu (Inter Milán) a já jsem hrdý, že pochází z Brazílie stejně jako já. Na seznamu nejlepších brankářů světa, by měl figurovat mezi prvními třemi.“

 

zdroj: redmancunian.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!