25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

United uzavřeli smlouvu se společností Kansai

Manchester United uzavřel tříletou sponzorskou smlouvu s japonskou společností Kansai.

 

Japonská společnost Kansai byla založena v roce 1918 a v současné době patří mezi největší obchodní značku s barvami v Japonsku a Africe, kde produkují řadu vysoce kvalitních nátěrových hmot včetně automobilového průmyslu, dekorativních, podmořských a ochranných nátěrů. Společnost má po celém světě celkem 18 poboček, zejména pak v Africe, Indii, Číně, Japonsku, ale i některých částech Evropy.

 

„Společnost Kansai je ideálním partnerem pro Manchester United. Ačkoliv se jedná o dvě odlišná odvětví, sdílíme řadu stejných hodnot a kvalit, které se projevují jak na hřišti, tak i mimo něj. Jedná se například o růst, investice do lidí a inovace,“ řekl obchodní ředitel Manchesteru United Richard Arnold.

 

„Globální síť fanoušků a sponzorů Manchesteru United umožní zlepšit profil značky Kansai, stejně tak jako nám to umožní se spojit s naším celosvětovým společenstvím fanoušků prostřednictvím nových a zajímavých metod. Jsem nadšen, že je mohu přivítat v rodině Manchesteru United a těším se na úspěšnou spolupráci.“

 

„Jak Kansai Paint, tak Manchester United mají za sebou dlouholetou a úspěšnou historii a oba toužíme uspět i v budoucnosti. Jsem přesvědčen o tom, že toto partnerství umožní Kansai rozvíjet se nejenom na nových trzích, ale rozšíří se i na trzích současných. Partnerství s Manchesterem United dokazuje, že Kansai touží stát se celosvětovým lídrem v oblasti nátěrového průmyslu,“ řekl Yuzo Kawamori, prezident společnosti Kansai.

 

Zdroj: ManUtd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!