25/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Pro Darrena Fletchera sezona skončila

Záložník Manchesteru United Darren Fletcher zmešká zbytek fotbalové sezony poté, co se podrobil operaci, která by měla vyřešit jeho vleklé střevní problémy.

 

Skotský reprezentační záložník se teprve nedávno vrátil do sestavy Rudých ďáblů poté, co dlouhou dobu nehrál kvůli chronickému střevnímu onemocnění. Fletcher v této sezoně nastoupil celkem do deseti utkání, nicméně naposledy jsme jej v základní sestavě mohli vidět v ligovém utkání proti Readingu, které se odehrálo 1. prosince.

 

„Darren Fletcher podstoupil operaci, která by měla vyřešit jeho problémy se střevní sliznicí, a do zbytku sezony už nezasáhne. Chceme zdůraznit, že šlo o předem naplánovanou proceduru. Nastal optimální čas pro tento zákrok, jelikož Darren byl v dobrém zdravotním stavu, což dosvědčuje fakt, že s týmem normálně trénoval a byl schopen nastoupit do sestavy,“ stojí v oficiálním prohlášení anglického klubu.

 

„Je sice zklamáním, jak pro Darrena, tak klub, že do této sezony už nezasáhne, nicméně toto rozhodnutí má naši plnou podporu, jelikož jeho dlouhodobé zdraví v nejlepším zájmu nás všech. Těšíme se, až se v příští sezoně vrátí, a vleklé problémy už budou konečně za ním. Byli bychom vděční, pokud by v následujících měsících mohlo být respektováno jeho soukromí, což určitě pomůže jeho zotavení.“

 

Podporu hráči vyjádřil i nový trenér skotské fotbalové reprezentace Gordon Strachan, který potvrdil, že 28letý Darren Fletcher zůstává nedílnou součástí jeho plánů pro budoucnost. Operace je podle Strachana správným rozhodnutím a těší se, až bude mít hráče zpátky na mezinárodní scéně.

 

„Jménem fanoušků Skotska, národního a realizačního týmu přeji Darrenovi hodně štěstí v jeho zotavení po operaci. Darrenova touha a hrdost reprezentovat svojí zemi může být příkladem pro každého profesionálního hráče, což dokázal svou přítomností v posledních kvalifikačních zápasech a také přátelském utkání proti Lucembursku. Řekl jsem mu, že jako kapitán, zůstává nedílnou součástí naší reprezentace a přivítáme jej v týmu okamžitě, jakmile mu to jeho zdravotní stav umožní,“ uvedl Gordon Strachan.

 

Zdroj: SkySports.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!