24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Chystáte se na Old Trafford? Využijte naší lednové nabídky

Vážení fanoušci Manchesteru United. Máme pro vás další zajímavou nabídku, která se týká vstupenek na zápasy.

 

Zajímat nás budou data 26. a 30. ledna/január, tedy sobotní utkání 4. kola FA Cupu a středeční ligový zápas.

 

Oč jde?

 

V případě, že bychom přes West Ham United, se kterým se Manchester United v odvetném duelu střetne 16. ledna,  postoupili do 4. kola FA Cupu, budeme hrát na Old Trafford v sobotu 26. ledna s jedním z dvojice Fulham/Blackpool.

 

Asi největším lákadlem pro fanoušky by v tom případě byl bulharský útočník Dimitar Berbatov, který by se po letním přestupu z United ke Cottagers mohl vrátit po čtyřletém působení na Old Trafford na místo činu. Bylo by překvapením, kdyby se Fulhamu nepodařilo přes Blackpool postoupit, byť se odvetné utkání hraje na půdě Seasiders.

A ve středu 30. ledna mají pak United na programu utkání se Southamptonem, který zavítá na Old Trafford v rámci 24. kola Premier League. Klub, jehož aktuálním manažerem je Nigel Adkins, dal fotbalovému světu hráče jako Theo Walcott, Gareth Bale nebo Kenwyne Jones.

 

Pokud přemýšlíte nad výjezdem na Old Trafford v těchto dnech anebo váháte, na které utkání jet, my vám situaci ulehčíme. Nejrychlejší z vás budou mít možnost pořídit vstupenku za cenu 30 liber/za kus na každý z těchto dvou výše zmíněných zápasů. A vybraní šťastlivci, tak budou mít možnost navštívit obě utkání za cenu 60 liber a to v rozmezí pěti dnů. Ale pochopitelně nemusíte nutně navštívit oba zápasy a můžete  si tedy vybrat jenom jeden z nich.

 

Pokud máte zájem o tuto nabídku, pak kontaktujte známou e-mailovou adresu našeho kolegy Marka marek@devilpage.cz, který s vámi probere vše podstatné.

 

Do e-mailu nezapomeňte uvést vaše telefonní číslo!


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!