24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Mini-interview s Dannym Welbeckem

Danny Welbeck má za sebou v poslední době velké množství rozhovorů, ale to mu nezabránilo v tom, aby poskytl další. Tentokrát jde o velice krátký rozhovor. A tak k tomuto interview přikládám pár Dannyho statistik z letošní sezóny.

Jaké jména jsi nosil na dresech, když jsi byl malý kluk?

Měl jsem dres Welbz. Kdybych si mohl vybrat jakýkoliv, byl by to Giggsův dres, od malička byl mým idolem. Taky jsem měl rád Thierryho Henryho, ale jeho jméno by na dres United nesedlo!

 

Jaký je tvůj nejoblíbenější gól za United?

Řekl bych, že ten první při mém ligovém debutu proti Stoke City (listopad 2008). Byl to pro mě velice speciální okamžik. Potom můj první gól za Anglii proti Belgii ve Wembley v červnu.

 

Které spoluhráče bys při koulovačce chtěl mít na své straně?

Potřeboval bych někoho s dobrým hodem, takže určitě Davida de Geu. Má velké ruce, když dostanete ránu sněhovou koulí od něj, bolí to. Taky bych si vybral Antonia Valenciu, ten je neskutečně silný, kdyby někoho trefil, koule by jím proletěla skrz na skrz.

 

Podľa niektorých správ má vedenie anglického Readingu záujem o hosťovanie tohto talentovaného mladého reprezentačného útočníka, ktorý pri hviezdnom útoku United v podobe Robina Van Persieho, Wayna Rooneyho a Chicharita nedostáva mnoho herných príležitostí. Reading má údajne záujem o hosťovanie do konca aktuálnej sezóny. Sir Alex Ferguson sa oficiálne k týmto správam nevyjadril. (doplnil Marky) 

 

Dannyho statistiky z letošní sezóny:

Nejčastější post: Levé křídlo

Odehraných zápasů: 14

Vstřelené góly: 3

Asistencí: 3

Žluté karty: 1

Úspěšnost přihrávek: 86%

Nejlepší zápas: 24.11 proti QPR – 1 asistence, hodnocení 8.02 (podle whoscored.com)

 

 

 

Zdroj: manutd.com, whoscored.com

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!