01/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Vidic: „Potřebuji dva měsíce, abych se dostal do formy“

Kapitán Manchesteru United Nemanja Vidic připouští, že mu bude trvat nejméně dva další měsíce, než se dokáže vrátit zpět do své nejlepší formy.

 

 

Vidic odehrál v sobotním utkání proti West Bromu na Old Trafford teprve svůj druhý zápas od svého dlouhodobého zranění. Utkání mu vyšlo, byl nepostradatelnou částí obranné čtyřky a také díky němu se United podařilo udržet čtvrté čisté konto v této sezóně Premier League. Vítězství 2:0 nad West Bromwichem navíc uchovalo sedmibodový náskok v tabulce před Manchesterem City.

 

Ale Vidic sám připouští, že po 16 měsících bez fotbalu poté, co si způsobil vážné zranění ve střetnutí se švýcarskou Basilejí, bude jeho úplný návrat do formy ještě nějakou dobu trvat.

 

„Můj doktor stále analyzuje zápasy, které jsem teď odehrál,“ řekl pro MUTV. „Zejména v těchto prvních dvou nebo třech měsících na sebe budu muset dávat dobrý pozor a je jasné, že to občas může ovlivnit můj výkon na hřišti. Je to proces, kterým si musím projít. Jsem však velmi rád, že se mi konečně podařilo vrátit se na fotbalové trávníky. Je skvělé být zpět na hřišti a hrát zápasy. Doufám také, že budu dostávat čím dál více příležitostí, abych se dostal do optimální formy a mohl hrát ještě lépe.“

 

Další zkouškou pro srbského obránce bude Wigan na Nový rok a tentokrát mohou společně s ním v obraně nastoupit úplně jiní hráči než posledně. Jedná se jednak o Rafaela, který by měl podle nových informací být na Latics připraven a stejně tak o Phila Jonese, který se zranil v zápase proti Swansea.

 

„Phil by mohl být připraven a u Rafaela je to téměř stoprocentní,“ řekl Ferguson. „Proti West Bromu jsme nechali odpočívat Robina, Chicharita, Ryana a Paula, takže máme mnoho možností do sestavy.“

 

 

Zdroj: http://www.skysports.com/


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!