31/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Young děkuje obráncům

Ashley Young ocenil obranu United po vítězství 2:0 proti West Bromu na Old Trafford.

 

Anglický křídelník přihrál na první branku, kterou si do své sítě srazil Gareth McAuley, a také donutil Bena Fostera vytáhnout ohromující zákrok, ale zároveň cítil, že hodně uznání musí po tomto utkání mířit k obranné hře.

 

„Když vedete o gól, jsou tu vždy určité obavy o výsledek. Navíc, poslední část zápasu jsme hráli vyloženě na protiútoky a hosté měli větší držení míče,“ vysvětlil pro MUTV.

 

„Jakmile Robin vstřelil druhý gól, zápas skončil, ale musím říct, že jsme opravdu bránili skvěle. Celá obranná čtyřka byla fantastická a stejně tak brankář.

 

„Čistý štít je pro nás důležitý. Každý ze čtyř našich obránců dnes odvedl vynikající práci a zaslouží si poplácání po zádech. Terén dnes nebyl vůbec snadný. Bylo to samé bahno a myslím si, že zítra budeme kvůli tomu všichni hodně unavení.

 

„Proti Newcastlu jsme zažili veliké drama a dnes jsme to už nechtěli dopustit. Naším cílem bylo dobře začít, což nám řekl i manažer. Jsme rádi, že se nám to podařilo.“

 

Young měl smůlu, když po tvrdé a pohotové střele nepřišla jeho první trefa v této sezóně.

 

„Samozřejmě, chci už co nejdříve vstřelit první branku v této sezóně,“ přiznal. „Budu se snažit dál, dokud se mi to nepodaří!

 

„Povedlo se mi však to samé, jako před rokem – po mém pokusu si West Bromwich vstřelil vlastní gól. I takové věci jsou důležité a vždy je pěkné vidět míč v síti soupeře.

 

„Při mé střele z první Ben z ničeho nic vymrštil svou ruku a dokázal situaci zachránit. Je to skvělý brankář a není náhodou, že se tlačí do anglické reprezentace. Ale vůbec nejvíce jsem rád, že jsme nakonec získali tři body.“

 

 

Zdroj: http://www.manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!