26/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Cuellar přirovnává Chicharita k legendě Raúlovi

Obránci Sunderlandu připomíná Chicharito v některých ohledech legendárního Španěla. Zároveň vyzdvihuje jeho schopnost rychlého rozhodování a pohybu bez míče.

 

Bývalý útočník Chivas potřebuje v letošní sezoně Premier League na gól pouhých 85 minut, což ho dostává i před svého týmového kolegu Robina van Persieho (119 minut na gól), Michua ze Swansea City (120 minut na gól), nebo Dembu Ba z Newcastlu United (143 minut na gól).

 

Je chytrý a dokáže se ve vápně velmi dobře pohybovat,“ zhodnotil bývalý hráč Rangers a Aston Villy pro El pais. „V tomto ohledu je jako Raúl. Je vždy ve správný čas na správném místě a je schopný získat všechny odražené míče.“

 

Cuellar neměl možnost vidět Chicharita ve vzájemném zápase United se Sunderlandem, který rudí ďáblové vyhráli 3:1, jelikož Mexičan proseděl celý zápas na lavičce náhradníků.

 

Chicharito už dokázal vstřelit 10 gólů ve dvaceti zápasech napříč všemi soutěžemi, včetně posledního gólu v nastaveném čase proti Newcastlu na konečných 4:3 na Boxing Day.

 

Je hlavním strůjcem obratů Manchesteru United,“ řekl Cuellar. „Fanoušci ho strašně obdivují a Ferguson už několikrát řekl, že jej mrzí, že ho nemůže stavět častěji.“

 

Zdroj: goal.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!