19/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Chicharito si vychutnává skvělý pocit

Javier Hernandez měl poslední slovo v závěru utkání proti Newcastlu, kdy svou trefou rozhodl o vítězství Manchesteru United, takže si svůj skvělý pocit vychutnává.

 

Po fantastické bitvě se svěřenci Alana Pardewa se v 90. minutě dostal k míči po přihrávce Michaela Carricka právě mladý Mexičan, který mimochodem předvedl po celé utkání velmi energický výkon, a svou šanci proměnil.

 

„Je to skvělý pocit, veliký okamžik pro mě,“ řekl Chicharito pro MUTV. „Všichni spoluhráči, zaměstnanci, Gaffer a fanoušci na takovou chvíli čekají, a když se něco takového podaří, atmosféra na stadionu je neuvěřitelná.

 

„Můžete sami vidět reakci fanoušků a hráčů. Ale nejdůležitější je se nevzdat. Pokud chceme bojovat o titul, musíme každý zápas hrát od začátku až do konce. Po celou dobu, co jsem v tomto klubu, je zde cítit obrovský týmový duch. Jsme za to rádi. Historie Manchesteru United nám jasně říká, že se nikdy nesmíme vzdávat, dokud utkání neskončí.“

 

Vzrušující vítězství spojené s porážkou Manchesteru City v Sunderlandu, posunulo Red Devils v tabulce na náskok 7 bodů před Citizens, ale Chicharito trvá na tom, že na Old Trafford žádné uspokojení nezavládne.

 

„Je to skvělá pozice, ale naše práce rozhodně není dokončena,“ řekl. „Ještě přijdou další složité zápasy, takže musíme jít dál. Tento bodový náskok nám zatím dává velkou důvěru, ale chceme, abychom se snažili dělat v každém utkání to samé: vyhrát a získat tři body.“

 

 

Zdroj: http://www.manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!