01/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Rafael nominovaný na „Samba Gold“

Obránce rudých ďáblů byl nominován na prestižní „Samba Gold Trophy“, cenu udělovanou nejlepším Brazilcům působícím v Evropě.

 

Dvaadvacetiletý mladík si užívá svůj nejlepší rok v dresu United, což mu také zajistilo místo na listině třiceti hráčů nominovaných do této ankety. Vítěz bude vyhlášen jednatřicátého prosince.

 

Fanoušci, top novináři a výběr expertů poskládaný z bývalých hráčů a manažerů budou muset do 30. prosince zvolit svého vítěze. V posledních dvou ročnících této ankety dominoval obránce Thiago Silva.

 

Rafaelův kolega z obrany Jonny Evans nedávno přiznal, že Brazilec, díky svému nadšení a energii, má velký vliv na zbytek hráčů v klubu. „Už teď má skvělou pověst,“ prozradil Evans. „Jednou z něj bude nejlepší pravý obránce na světě, o tom není pochyb.“

 

I Vy můžete dát Rafaelovi na stránkách Samba Foot svůj hlas. Dalšími nominovanými jsou například Thiago Silva (PSG), Daniel Alves (Barcelona), Diego (Wolfsburg), Hulk (Zenit Petrohrad), nebo Felipe Melo (Galatasaray). Do skupiny Brazilců působících v Anglii jsou dále zařazeni David Luiz (Chelsea), Ramiers (Chelsea) a Sandro (Tottenham).

 

Zdroj: ManUtd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!