05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Rudí ďáblové se hlásí k návratu

Zdravotní stav hráčů United dosahuje svého vrcholu v pravý čas, tvrdí obránce Smalling.

Rudí ďáblové se připravují hned na čtyři po sobě jdoucí zápasy Premier League v pouhých devíti dnech, přičemž zahájí tuto část sezony nedělním zápasem se Swansea. A právě nyní hlásí obránci United v čele s Vidičem, Jonesem a Smallingem svůj návrat do hry po dlouhých zraněních.

 

Smalling řekl: “Je skvělé mít Vidu zpět. Na tréninku si vede velmi dobře. Konečně už je nás v obraně přece jenom o poznání více, i proto je skvělé vidět, jak se hráči vracejí po svých zraněních. Hodně lidí říká, že období kolem Vánoc je velmi důležité, protože na nás čeká spousta zápasů ve velmi krátkém časovém období. Ale my nyní máme velmi kvalitní a široký kádr. Cítíme se plní síly a jsme schopni pokračovat v nastolených výkonech.“

 

Navzdory rostoucímu počtu defenzivních hráčů, United nedokázali v zápase se Sunderlandem, který skončil 3:1, udržet své potenciální čtvrté čisté konto.

 

Nebyli jsme vůbec pozorní. A jsme zklamání z jejich gólu, jelikož jsme chtěli udržet čisté konto,“ dodal Smalling. „Byla tam zkrátka nepozornost. Příště musíme dávat větší pozor. Pro obránce je frustrující neudržet čistý štít. Neuhráli jsme proti nim zrovna skvělý výsledek. Bylo by ale dobré udržet do období Vánoc alespoň jedno čisté konto. Každopádně jsme nyní ve skvělé pozici, doufejme, že tam také zůstaneme a tuto skvělou formu si udržíme. Čeká nás spousta zápasů a víme, že toto období není nejjednodušší, ale máme skvělý tým, který snad z hlediska zdraví hráčů zůstane po kupě.“

 

Hlavně udržení Robina van Persieho dále ode dveří doktorů je něco, co je vzhledem k jeho patnácti gólům velmi důležité v honbě za titulem. Navíc se k Holanďanovi, co se týče výkonů, přidal také Wayne Rooney, který tento měsíc vstřelil hned pět gólů, které ostře kontrastují s pouhýma dvěma z prvních tří měsíců.

 

Robin je velmi kvalitní hráč a především jeho spolupráce s Waynem se o mnoho zlepšila. Přestože přišel v létě a neměl moc času na předsezónní přípravu, tak nenechal na své výkony dlouho čekat. Je opravdová hrozba. On sám je schopen zatáhnout soupeřům drápy a dělat tak naší práci v obraně jednodušší,“ pověděl Smalling.

 

S tímto názorem také souhlasí jeho týmový kolega Phil Jones. „Je neskutečný. Od svého příchodu hraje úžasně. Navíc je to fajn kluk i mimo hřiště. Je skvělé ho mít v týmu.“

 

Dělali byste vy přes Vánoční období nějaké změny v sestavě, nebo byste startovali pokaždé s „nejlepší“ jedenáctkou a v sestavě dělali jen kosmetické úpravy?

 

Zdroj: menmedia.co.uk


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!