27/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Výjezd na Queens Park Rangers

Michal je jedním z mnoha fanoušků, kteří si splnili svůj sen a jeli na Old Trafford, aby viděli Rudé ďábly na vlastní oči.

 

Tento článek je pokračováním na téma: Zážitky fanoušků z výjezdu na zápas Manchesteru United.

 

Fanoušek Michal navštívil utkání mezi Manchesterem United a Queens Park Rangers, keré se hrálo 24. listopadu/november a skončilo výhrou Ďáblů 3:1. Níže si můžete přečíst jeho příběh.

 

Zdravím vás všechny! Zkusím vám popsat můj letošní zážitek z Old Trafford.

 

V Divadle snů jsem již jednou byl před dvěma lety a lístky jsem si sháněl na vlastní pěst a už tehdy jsem věděl, že se na tohle místo chci určitě vrátit. Jelikož měl možnost strávit pár týdnů u bratrance žijícího kousek od Birminghamu, tak jsem předběžně začal plánovat výlet na Old Trafford.

 

Pro zajištění lístků stačilo kontaktovat Marka Němce a domluvili jsme se na lístcích na zápas s Queens Park Rangers. Měl jsem tu výhodu, že jsem s ním nemusel řešit nic jiného, než pouze lístek, jelikož jsme na utkání přijeli autem a pak jsme jeli zpět domů. Každopádně Marek je strašně ochotný a s čímkoliv vám pomůže.

 

Jakmile jsme dorazili ke stadionu, obešli jsme si ho, prohlédli jsme si novou sochu pana Fergusona a šli se podívat k Mnichovskému tunelu.

Bylo to asi hodinu před zápasem a měli jsme poměrně štěstí, protože v krátkém časovém sledu přišel na stadion zraněný Fábio, dále Ryan Giggs, luxusním Mercedesem se nechal přivést Harry Redknapp a nakonec jsme viděli Ole Solskjaera i s jeho rodinou.

Poté jsme se sešli s Markem a prohodili s ním pár slov. Potom nám předal naše lístky a my jsme se mohli pomalu vydat na svá místa.

Musím říci, že Old Trafford je opravdu neskutečně krásný stadion, a když jsme se dostali na tribunu, okamžitě mi začala naskakovat husí kůže. Ten pocit, že tam můžeme být, je extrémně krásný. Seděl jsem hned vedle novinářů, odkud bylo krásně vidět na VIP sektor, kde jsem zahlédl Edwina s Ruudem, Ryana Giggse a Garyho Nevilla.

 

Nyní něco málo k samotnému zápasu. Tak první poločas, to byla taková klasika této sezóny. Prostě nic moc, ovšem věřil jsem, že druhá půle bude úplně jiná. A také tomu tak bylo. Jen pár minut po jejím zahájení, jsme s posledním týmem tabulky prohrávali. Ovšem ne nadarmo se našim hráčům přezdívá „Comeback Kings“. Góly Evanse, Fletchera a Chicharita znamenaly tři body pro United. Trochu mi bylo líto van Persieho, který měl plno šancí a jemu jsem ten gól opravdu přál. Dále dle mého Man of the Match jednoznačně Anderson. Ačkoliv měl i pár špatných přihrávek, tak to, co dokázal za tu půlhodinu předvést na hřišti, bylo něco neskutečného.

 

Po utkání jsme se znovu odebrali k Mnichovskému tunelu a čekajíce na hráče doufali, že se nám podaří získat od některého z nich podpis. Bohužel, počasí nám nepřálo a většina hráčů tak pouze zamávala fanouškům, naskočila do svých aut a odjela. Za tu dobu (asi hodinu) co jsme tam čekali, rozdali podpisy pouze Anderson, Chicharito, De Gea, Lindegaard a Young.

 

Zde máte ode mně menší radu. Pokud chcete zvýšit svou šanci na zisk podpisu, snažte se stát co nejblíže ke zdi stadionu. My jsme stáli kousek dál a Chicharito nebo Young k nám nedošli. Anders s De Geou zase zvolili druhou stranu, blíže k parkovišti. Jediný, kdo obešel všechny fanoušky,byl Anderson. A jakmile se ke mně blížil, podal jsem dres sekuriťákovi, co stál přede mnou, ten Andersonovi dres podržel a Ando mi ho krásně podepsal.

Bylo neskutečné, být od něj ani ne na půl metru. Prostě parádní zážitek!

 

Všechno tohle, stojí za to a všem co váhají do toho vrazit peníze, radím, aby nad ničím nepřemýšleli a jeli. Vím, že toho určitě nebudou litovat. Je to zkrátka splněný sen.

 

O tento článek a fotografie se s námi podělil fanoušek Manchesteru United Michal Serafin (poslední fotka), kterému tímto děkuji za poskytnutý materiál.

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!