22/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Jones vítá návrat kapitána Vidiče

Odchovanec akademie Blackburnu chválí Srba za vliv, který má jak na hřišti, tak mimo něj. Zároveň zaujímá kladný postoj ke zvýšené konkurenci v zadních řadách United.

Vidič byl převážnou část minulé sezony mimo hru a z důvodu obnovení zranění kolena v zápase s Galatasaray Istanbul proseděl také značnou část té dosavadní. I proto je Jones tak rád, že může vidět svého kapitána zdravého a plně připraveného provést tým náročným Vánočním programem.

 

Je to pro nás neuvěřitelná vzpruha,“ řekl Jones. „Je fantastický hráč, skvělý kapitán a skutečnost, že je zpět, je pro nás velmi důležitá.

 

Absolutně si také užívám zvýšenou konkurenci. Je skvělé mít na jednu pozici hned několik hráčů. Fanoušci jsou pak na naše výkony zvědaví a nás to nutí soupeřit o místo v sestavě. Lze to krásně vidět na tréninku – vše je velmi intenzivní a také kvůli tomu zde panuje skvělá atmosféra.“

 

Manažer United Sir Alex Ferguson však cítí, že návrat Vidiče do své nejlepší formy zabere přece jenom nějaký čas. I přesto si je však jistý, že jeho přítomnost je pro obrannou činnost velmi důležitá, zvlášť když hráči United obdrželi tuto sezonu mnohem více gólů než úhlavní soupeři v boji o titul Manchester City a Chelsea.

 

Chvíli mu to potrvá,“ pověděl Sir Alex. „On je ale bojovník a především náš kapitán. Vždy bude o každý balon ve vápně bojovat hlava nehlava. V tom je výtečný.“

 

United nyní cestují do Swansea, a poté sehrají na Boxing Day (26. prosince) zápas s Newcastlem, který bude na následujících třináct zápasů, vyjímaje zápas s Tottenhamem (19. leden), jediným soupeřem, který se minulou sezonu umístil v top 6. Další zápas se soupeřem z horních pater tabulky se datuje až k 6. dubnu, kdy hráči United přivítají své hlučné sousedy Manchester City.

 

Zdroj: goal.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!