05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Sir Alex o zraněných hráčích

Sir Alex Ferguson potvrdil, že Antonio Valencia nestihne městské derby a pro následujících pár týdnů bude mimo hru.

Boss také pověděl, že je na návrat do sestavy pro Nemanju Vidiče a Shinjiho Kagawu stále ještě brzo, nicméně proti Sunderlandu by už měli být připraveni nastoupit, zatímco Nani je stále mimo hru.

 

Tom Cleverley bude muset dnes na lékařskou prohlídku z důvodu zranění lýtka, které si přivodil ve středečním zápase s CFR Kluž. Je jasné, že do zápasu proti družině Roberta Manciniho nezasáhne.

 

„V první řadě bude muset Tom jít na kontrolu, abychom zjistili, jaký je rozsah jeho zranění. Jedná se o lýtko a to je vždy vážné, ale uvidíme, co na to řeknou doktoři,“ pověděl Sir Alex na páteční předzápasové konferenci.

 

„Myslel jsem si, že Kagawa bude už ve středu připraven alespoň na lavičce, ale mýlil jsem se. Je stále ještě brzy na jeho návrat, ale nemyslím si, že by měl zmeškat další zápas proti Sunderlandu. Vidič také dosahuje na tréninku ohromného pokroku, ale i pro něj je nedělní zápas příliš brzo. I u něj ale předpokládám, že by měl být schopen zasáhnout do zápasu se Sunderlandem.“

 

„Je mi jasné, že máme pár zraněných hráčů, ale i přesto si myslím, že máme velmi silný kádr na nadcházející zápas. Situace kolem Naniho a Valencii je stále stejná, budou mimo hru ještě pár týdnů.“

 

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!