05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Kanchelskis vsází na United

Bývalý skvělý křídelník Manchesteru United – Andrei Kanchelskis věří, že Red Devils v nedělním derby zvítězí a navýší tak svůj náskok na Citizens.

 

 

 

Andrei  Antanasovich Kanchelskis do United přišel v roce 1991 a s Rudými Ďábly získal celkem 7 trofejí, včetně FA Cupu, Premier League  a Football League Cupu (dnešní Capital One Cup). Vrchol své kariéry zažil v sezóně 1993-94, když s United vyhrál double (FA Cup a EPL). V roce 1995 se poroučel z Old Trafford a zamířil do Evertonu.

 

“Na United se v televizi dívám pokaždé, když mám čas. Každý rok mají silný tým s ambicemi na vítězství ve všech soutěžích. Doufám a myslím si, že United vyhrají. Po minulé sezóně, ve které utrpěli porážku 6-1 právě od City, je pro ně právě probíhající sezóna novou motivací. Nový rok, soutěže začínají od znova a Devils jsou teď ještě lepší a silnější,“ řekl Ukrajinec.

 

Nejčastěji je Kanchelskis pro svou rychlost srovnáván s Antoniem Valenciou.

 

“Valencia hraje jen na jeden způsob a moc často do středu nechodí. Drží se na své pravé straně a rozhodně není jeden z nejlepších driblérů, ale i tak je důležitým prvkem ve hře Manchesteru United a jeho hra je pro spoluhráče velice platná,“ poznamenal Kanchelskis.

 

Ukrajinec má na městské derby velice dobrou vzpomínku. V roce 1994 pomohl svým hattrickem k slavné výhře 5-0 na Old Trafford.

 

“Pokud bych měl vybrat jeden oblíbený zápas, byl by to ten proti City. Dal jsem svůj první hattrick a byl to skvělý pocit,“ dokončil Kanchelskis.

 

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!