24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Výjezd na Wigan

Pět nadšených fanoušků United a jen jeden společný cíl – naplno a co nejlépe si užít víkendový výlet  na domácí utkání Rudých ďáblů s Wiganem.

 

Tento kratší příspěvek je pokračováním na téma: Zážitky fanoušků z výjezdu na zápas Manchesteru United.

 

Rudí ďáblové sice hráli s Wiganem už 15. září/september, ale to myslím vůbec nevadí a zážitek určitě stojí za zveřejnění, byť není úplně aktuální. Svěřenci Sira Alexe vyhráli tento match 4:0 a vy si můžete přečít zážitky těch, kteří jej sledovali přímo z tribuny Old Trafford.

 

Díky panu Marku Němcovi se nám to splnilo do sebemenšího puntíku. Proto bychom mu touto cestou chtěli poděkovat za jeho všestrannou vstřícnost, ochotu a především organizaci výletu, na který dozajista nikdo z nás nezapomene do konce života.

 

Hned po příletu do Manchesteru se nás ujal pohodový taxikář, který nás přepravil do hotelu, kde s námi na recepci počkal až do chvíle, než jsme byli ubytováni. Samotný hotel splnil naše očekávání taktéž, a co nás absolutně dostalo, byla vzdálenost k samotnému Old Trafford. Necelých pět minut chůze. Tak blízko to doma nemám s trochou nadsázky ani do nejbližší večerky.

 

Sobotní výlet do tréninkového centra klubu – Carringtonu, nás pak naladil na zlatý hřeb celého zájezdu – na samotné ligové utkání. Pocity, jaké každý z nás prožíval při vstupu na stadion, nelze slovy ani nijak jinak vyjádřit. Fantazie, úžas, ohromení. 75 tisíc diváků, neproměněná penalta a ve druhé půli čtyři branky. Toho všeho jsme byli svědky v Divadle snů. Malou kaňkou snad byla jen Rooneyho absence z důvodu zranění.

 

V neděli jsme pak v rámci exkurze prošli útroby stadionu včetně šaten a vše jsme zakončili v Megastoru United. Na co jste si jen vzpomněli, to jste si tu mohli koupit. Nejvíc nás asi dostala pumpička na kolo se znakem klubu.

 

Abych nezapomněl, tak ještě dodám, že hned na začátku výletu jsme potkali ještě další tři pražské fanoušky, kterým pan Němec výlet taktéž zprostředkoval. S nimi jsme trávili hodně času během těch dvou dnů v Manchesteru, a když jsme se pak všichni loučili, slíbili jsme si, že to není naposled, co se na zápase Rudých ďáblů potkáváme.

 

Ještě jednou bych chtěl tedy poděkovat našemu zprostředkovateli a průvodci, panu Němcovi, za jeho ochotu a hlavně způsob, jakým nám všem splnil naše sny!

 

A já – Marenka MU – bych chtěl jménem devilpage.cz poděkovat za poskytnutí tohoto příspěvku, jehož autorem je fanoušek Manchesteru United Lukáš Bařinka.

.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!