28/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Boss: „Ando změnil zápas“

Sir Alex Ferguson byl nadšený výkonem Andersona poté, co Brazilec naskočil do hry z lavičky a zahájil další z mnoha případů otočení nepříznivého skóre.

 

Jihoameričan přidal energii do zálohy a to bylo hlavním důvodem, proč Red Devils nakonec QPR přehráli a zajistili si vítězství 3:1.

 

„Myslím si, že Anderson naprosto změnil utkání,“ řekl Boss pro MUTV. „Hráli jsme asi deset nebo patnáct minut – to byl čas, po který jsme hráli opravdu jako Manchester United. Queens Park Rangers byli velmi odhodlaní a věřili si, což pro nás bylo těžké. Tvrdě bojovali a dnes to bylo moc dobře vidět.

 

„Samozřejmě, že je velmi frustrující stále inkasovat gól jako první a musíme tím být znepokojeni. Jenže hned po jejich brance jsme se zvedli. Od toho momentu jsme hráli jako vyměnění a šli za vítězstvím.“

 

Sir Alex má k dispozici na lavičce mnoho hráčů a Anderson jeho tvrzení potvrdil a ukázal, že si chce vynutit cestu do základní sestavy.

 

„Všichni chtějí hrát,“ trval Fergie na svém. „Máme velké množství hráčů. Anderson dnes odehrál svoji roli a nezklamal, byl úžasný.

 

„Jonny Evans je schopen střílet góly a v této sezóně se ukazuje jako pravý skórující obránce, kterých jsme už v minulosti několik měli – například Vida nebo Steve Bruce. Je velmi pozitivní mít obránce, který dokáže vstřelit důležitou branku.

 

„Myslím si, že každý je potěšen výkonem Darrena. Jeho návrat byl pro něj velmi dlouhou cestou a je to poprvé, co jsem ho nasadil do dvou utkání v jednom týdnu. Nikdy se nevzdává a je skvělé ho mít zpět. Samozřejmě, uvidíme, jestli bude hrát i ve středu, ale dnes si vedl opravdu dobře.

 

„Andyho přihrávka Chicharitovi na třetí trefu byla doslova na stříbrném podnose. Zde musím vyzdvihnout i Javiera, který ukázal skvělý první dotyk s míčem a chladnokrevné zakončení. Měli jsme šance ke skórovaní čtvrté, nebo i páté branky, ale nedokázali jsme je proměnit. Nakonec jsme rádi za plný počet bodů.“

 

 

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!