23/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Michael Carrick přiznává, že ideální pozice pro něj je v záloze

Carrick promluvil o svém zaskakování v centru obrany a přiznal, že to pro něj není ideální pozice.

Záložník Manchesteru United musel přes týden opět zaskakovat ve středu obrany. Sir Alex Ferguson šetřil Ria Ferdinanda a Chris Smalling měl menší zdravotní problémy.

 

United tento zápas prohráli 1:0 a Carrick hrál spolu s navrátivším Jonesem. Jonny Evans a Nemanja Vidič by se měli brzo vráti do tréninku, a tak by mohlo být těmto dnům pro Carricka v obraně konec.

 

„Hrál jsem tam asi třikrát nebo čtyřikrát tuto sezónu,“ řekl anglický středopolař. „Když se objeví nějaké zranění nebo cokoliv jiného, musíte poslechnout svého manažera a udělat, co po vás žádá.“

 

„Nemám s tím problémy. Samozřejmě, ideální pozice pro mě je v záloze, ale když budu muset nastoupit v obraně, tak tam nastoupím.“

 

Michael Carrick nejspíš nastoupí o víkendu zpět na své oblíbené pozici, když na Old Trafford přijede poslední tým tabulky – Queens Park Rangers. United tak mají šanci se alespoň na jeden den vrátit zpět do čela tabulky.

 

QPR je překvapivě letos prozatím bez výhry a ani velké nákupy během letního přestupového období tomu nepomohly. Carrick tuto situaci dobře zná, protože ještě když působil ve West Hamu, tak sestoupili.

 

„Je to překvapení, ale tohle je těžká liga, a když nakoupíte hráče a ze začátku sezóny výsledky nepřicházejí, tak je poté daleko těžší vyhrát,“ poznamenal Carrick.

 

„Sám jsem to zažil ve West Hamu. Měli jsme dobrou sestavu, ale z nějakého neznámého důvodu nám to tehdy v té sezóně nefungovalo. Snad se to Marku Hughesovi podaří zvrátit, ale až po sobotě,“ zakončil Carrick.

 

Mark Hughes byl dnes odvolaný z pozice manažera Queens Park Rangers, tudíž jemu už se nastartovat tento tým letos určitě nepodaří.

 

Zdroj: SkySports.com

 

 

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!