31/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Spekulace: Boss chce přivést Bendera a Hummelse

V tomto článku se Vám pokusím upřesnit situaci kolem dvou výborných německých hráčů. Jde o defenzivního záložníka Larse Bendera a středního obráce Matse Hummelse.

 

Jak 23letý Mats Hummels, tak rovněž 23 letý Lars Bender jsou skvělí a talentovaní hráči. Jejich cena je odhadována na 25 miliónů eur, což je dohromady 50 milionů a podle některých zahraničních médií by chtěl Sir Alex Ferguson oba tyto mladé talentované Němce přivést do svého týmu.

 

Na skauting vyslal Boss svého bratra (Martina Fergusona), který sledoval bezbrankový přátelský zápas mezi Německem a Nizozemskem. Po tomto zápase obdržel Alex Ferguson velice dobrou zprávu o potenciálu a předvedené hře možných posil. A tak se nabízí otázka: přivede Sir Alex v lednu tyto dva hráče?

 

Mats Hummels sice podepsal s Dortmundem novou (pětiletou) smlouvu, ale měl určité požadavky ohledně jeho možného přestupu do Premier League. Lars Bender mezitím prodloužil svou stávající smlouvu s Bayerem Leverkusen (o dva roky) do roku 2017. Je však velmi nepravděpodobné, že by přes nabídku Manchesteru United oba hráči ve svých současných klubech setrvali.

 

“Hrát v jiné zemi by pro mne byla výzva. Už jsem měl pár zajímavých nabídek ze zahraničí, ale chybělo správné načasování. Když jste v klubu jakým je Dortmund, nechce se vám nikam odcházet. Jsou pouze čtyři kluby na světě, jejichž nabídce bych nedokázal odolat,“ vyjádřil se ke své situaci Mats Hummels.

 

Zdroj: givemefootball.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!