23/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Ferguson pochválil bojovnost Norwiche

Sir Alex Ferguson vysekl Kanárkům poklonu za výkon, který předvedli proti jeho svěřencům na Carrow Road.

 

Manchester nepotvrdil v tomto utkání roli favorita a na hřišti Norwiche City klopýtl. Nevýrazný výkon, který Rudí ďáblové předvedli, byl pro všechny překvapením, protože do té doby jsme mohli být s produktivitou naší ofenzivy nad míru spokojeni a mohli se také spoléhat na to, že výsledek dokážeme otočit. Proti dnešnímu soupeři jsme však vyšli gólově naprázdno. Výhru Canaries zařídil hlavičkou Anthony Pilkington po centru levého obránce Garrida.

 

 

Boss United byl pochopitelně zklamaný a moc do řeči mu nebylo. Nezapomněl ovšem uznat, že výkon Norwiche byl právem odměněn třemi body.

 

„Samozřejmě, že jsme zklamáni z toho, že jsme tento zápas prohráli, ovšem musíme na druhou stranu pochválit Norwich za způsob, jakým jeho hráči bojovali a nevypustili žádný souboj o míč. Bránili úžasně a jejich gólman má na výsledku také svou zásluhu. Je to zklamání. Zasloužili si vyhrát už jen proto, že tak tvrdě a usilovně pracovali,“ uvedl posmutnělý Ferguson.

 

Specialitou United v tomto ročníku, se zdají být časté obraty ve vývoji skóre, kterými už zachránili velký počet zdánlivě ztracených bodů. I dnes se všichni domnívali, že po nevýrazné první půli a následném gólu soupeře, se obraz hry změní a Rudí ďáblové skóre opět otočí, jenže tentokrát tomu tak nebylo. Ani sám Sir Alex nedokázal dobře vysvětlit, proč se dnes jeho týmu nepodařilo vstřelit ani jeden gól.

 

„Drželi jsme balón mnohem častěji na svých kopačkách a měli jednu nebo dvě pološance, ale bez toho, abychom z nich něco vytěžili. Dnes jsme zkrátka neměli svůj den. Naši hráči jsou schopni otáčet zápasy, zvláště v jejich posledních minutách. Vždycky jsme hrozbou a to v jistých ohledech můžeme říci i o dnešku, ale oni opravdu výborně bránili a jejich brankář předvedl dva nebo tři vynikající zákroky v rozhodujících okamžicích,“ řekl k zápasu zkušený manažer Manchesteru United.

 

zdroj: manutd.com

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!