18/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Joyce chválí Thorpea

Warren Joyce byl nadšený skvělým výkonem Toma Thorpea v pondělím vítězství „jednadvacítky“ United. Ďáblové vyhráli 2:1 a podle Warrena to bylo hlavně zásluhou tohoto mladíka. Mladý obránce otevřel skóre skvělou hlavičkou a vítězný gól vstřelil střídající Tom Lawrence. Touto výhrou United předskočili svého pondělního soupeře v tabulce. 

 

„Po celý zápas byl Tom excelentní. Sice preferuje obranu, ale my v záloze nemáme dostatek hráčů, schopných hrát na této úrovni. Snažíme se sestavou točit a máme asi 2 nebo 3 čistokrevné záložníky. Tomův výkon byl skvělý, byl na obou stranách hřiště, dobře bránil i podporoval útok.“ řekl Warren Joyce o pondělím duelu.

Joyce cítí, že po špatném prvním poločase, který skončil 0:0, se tým zlepšil a zaslouženě vyhrál. V prvním poločase ovládl hřiště soupeř, který si vytvořil několik slibných šancí.

 

„První poločas nám nevyšel. Bylo tam pár špatných rozhodnutí, jak s balonem, tak bez něj. Nehlídali jsme si dobře protihráče a ti nás za to mohli potrestat. Druhý poločas byl o dost lepší. Lépe jsme nahrávali, dobře bránili a to bylo klíčem k úspěchu.“

 

Welšský mladík Lawrence, který se do týmu posunul vloni z „osmnáctky“, by měl očekávat častější zapojení do týmu. Vítězný gól byl jeho třetím gólem v soutěži.

 

„Tom má smůlu, že nezačíná v základu. Byl však hodně trpělivý a čekání se vyplatilo. Může přijít kdykoliv na hřiště a převrhnou misku vah v náš prospěch. Je dobře, že se teď vyhýbá zraněním. Minulou sezónu ho potkávalo jedno zranění za druhým, ale to ho zocelilo a teď je dobře připraven na druhou část sezony,“ zakončil Warren Joyce.

 

 

 zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!