05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Manchester United sleduje situaci kolem Christiana Eriksena

Jeden z možných přestupových cílů Manchesteru United, Christian Eriksen, popřel řeči o jeho nezájmu podepsat s Ajaxem nový kontrakt, zároveň však dodal, že si chce nechat své možnosti otevřené.

Kontrakt dánského reprezentanta vyprší v létě roku 2014 a ředitel amsterdamského týmu Marc Overmars nedávno řekl, že Eriksen už nemá zájem s klubem podepsat novou smlouvu.

 

Dvacetiletý talent ve službách Ajaxu, který uchvátil především v zápase proti City v Champions League, tvrdí, že za toto nedorozumění může především jeho  současný zaměstnavatel.

 

S pomalu už končícími legendami Paulem Scholesem a Ryanem Giggsem je jasné, že se jméno vycházející hvězdy dánského fotbalu bude na Old Trafford často skloňovat.

 

Eriksen pro dánský web Sporten.dk řekl: “Netvrdil jsem, že zde nechci zůstat, jenom jsem je informoval o mém zájmu nechat si dveře otevřené. Jednou odejdu, ale kdy se to stane, nevím.“

 

Stále mám platný kontrakt do roku 2014 a cítím se v Ajaxu dobře. Chápu, že se snaží co nejvíce oddálit můj odchod, ale já bych zkrátka rád zkusil něco nového. Můj agent momentálně všechny tyto věci s klubem konzultuje, avšk já ještě nikomu neřekl ano nebo ne.“

 

Overmars už dříve uvedl, že si přeje, aby Eriksen zůstal v Amsterdamu, zároveň však dodal, že hráč naráží na svůj odchod.

 

Rádi bychom s ním podepsali novou smlouvu, jenže tohle není to, co on chce“, řekl bývalý holandský křídelník.

 

„Uvidíme, co se stane po sezoně. Žádný klub mě zatím nekontaktoval. Pro Christiana je důležité vybrat si správný klub, a já věřím, že Ajax s Christianem můžou ten správný krok společně udělat.

 

Rád bych viděl hrát Eriksena za nějaký velkoklub, a sledovat, jak se mu daří. Mohl by hrát v jakémkoliv klubu, nebyl by to pro něj problém. Myslím, že se nemusíme obávat toho, že by se neprosadil například v Barceloně, Realu Madrid nebo jiném velkoklubu. Je ale třeba vybrat ten správný.“

 

Viděli byste rádi Eriksena v United? Jaký je Váš názor?

 

Zdroj: menmedia.co.uk


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!