30/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Jesse Lingard, Michael Keane a Robbie Brady míří na hostování

Tři mladíci United jdou na zkušenou do Championship. Leicester City se dohodl na hostování s Keanem a Lingardem a kádr Hull City vyztuží Robbie Brady.

 

Zdroje Sky přinesly informaci, že Leicester City získal na hostování mladíky Michaela Keana a Jesseho Lingarda. K celku Hull City se pak připojí Robbie Brady.

 

 

19letý obránce Michael Keane, který byl loni zvolen hráčem roku rezervního týmu Manchesteru United, odehrál v letošní sezóně za Áčko dva zápasy. Oba v Capital One Cupu a to proti Newcastlu a Chelsea.

 

Ofenzivní záložník Jesse Lingard na svůj soutěžní debut za Rudé ďábly stále čeká a pomoci by mu k tomu mohlo právě hostování. Otázkou zůstává, kolik prostoru bude tento 19letý středopolař na hřišti dostávat.

 

Obě tyto naděje posílí tým Nigela Pearsona, který o hráče velmi stál a chtěl se s United dohodnout co nejdříve, aby je měl k dispozici už na zítřejší zápas, ve kterém Leicester zavítá na půdu Boltonu Wanderers. Jak se zdá, dohody se povedlo včas dotáhnout do úspěšného konce.

 

Dalším mladíkem, který opouští rezervní tým United, je irský obránce Robbie Brady, jenž si zopakuje své působení v dresu Hull City z minulé sezóny.

 

 

The Tigers, v jejichž řadách najdeme i hostujícího brankáře Devils Bena  Ámose, potvrdili, že se dohodli s Manchesterem United na hostování 20letého mladíka, který v uplynulém ročníku odehrál za tento celek celkem 41 utkání, ve kterých se třikrát zapsal mezi úspěšné střelce, což je skvělá vizitka. Manažer týmu, kterým je Steve Bruce, musí v současné době řešit absenci hned několika zraněných hráčů, a tudíž pro něj bude Brady vítanou akvizicí.

 

Trojnásobný reprezentant Irska si v této sezóně odbyl za United svůj debut, když zasáhl do utkání s Newcastlem v Capital One Cupu. Bradymu je předpovídána velká budoucnost a na KC Stadium bude mít další skvělou možnost pravidelně hrát a zdokonalovat se.

 

O Bradyho se zajímalo více týmů, ovšem dobré vztahy Sira Alexe Fergusona se Stevem Brucem rozhodly o jeho nynějším působišti. Robbie by se mohl v dresu Hull City představit už zítra večer v duelu s Wolves.

 

Jelikož Manchester United předčasně vypadl z Capital One Cupu a v moci Fergieho není umožnit svým mladým nadějím pravidelně hrát, je přirozené, že je posílá na hostovačky, které jim pomohou v rozletu a zrychlí se tím jejich vývoj.

 

Ať se daří chlapci!

 

zdroj: skysports.com, mixturesport.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!