06/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Mr Nice guy si zasedl na Chelsea

Zatímco někteří známí hráči pokračují v poškozování dobrého jména jiných fotbalistů, je třeba vzdát hold jednomu z těch dobrých – Javieru Hernandézovi.

 

Těžko byste našli někoho správnějšího. Neustále je připraven s úsměvem na tváři, vždy tě respektuje a hraje s až nakažlivým nadšením. Upřímně řečeno, byli byste štěstím bez sebe, kdyby si ho vaše dcera přivedla domů.

 

Ukázalo se,  že se už bude pokaždé porovnávat jeho famózní první sezona s těmi dalšími, zda je schopen na ní navázat. Zranění a prostý fakt, že se soupeři na něj už dokázali připravit, přispěl k mírnému poklesu formy v poslední sezoně – těžko však můžeme nazvat dvanáct gólů špatným počinem. Nicméně po absolvování celé předsezonní přípravy vzkazuje, že se v plné síle teprve ukáže.

 

V polovině týdne hrál perfektně proti Braze, a když jsem jej viděl vstřelit vítězný gól proti Chelsea, byl jsem opravdu potěšen. V Cheslea mu nemůžou přijít na jméno! Už to bylo popáté, co skóroval proti Londýňanům, i když při pohledu na dokopnutí Rafaelovy střely nutno dodat, že s velkou dávkou štěstí.

 

Musím však říct, že po několika předchozích zápasech s Blues, mi jí ani není moc líto. Znovu a znovu jsme se v posledních letech vraceli ze západního Londýna se vztekem na rozhodnutí rozhodčích, která nás stála draho. Popravdě si myslím, že jsme hráli proti Cheslea i přes prohry lépe v posledních sezonách než tento víkend.

 

Včerejší zápas zase jednou ukázal, proč je Barclays Premier League tak nevyzpytatelná. Ani nelze porovnat tento zápas s na pořádný fotbal pustou reprezentační pauzou. Měl všechno – skvělá útočná hra, obrana na hranici sebeobětování, kontroverzní momenty a nepřátelství na hřišti i mimo něj.

 

Jeden z faktorů, na který jsem možná trochu pozapomněl, bylo vystoupení De Gey. Předvedl několik opravdu brilantních zákroků, především proti Garymu Cahillovi a Fernandu Torresovi a i přesto, že někteří lidé často poukazují na jeho hrubky, musí taky uznat, že je obdařen ohromující schopností chytat střely.

 

United prošli těžkými zkouškami v Liverpoolu, Newcastlu a Chelsea s maximálním počtem bodů a to i přesto, že svůj nejlepší fotbal předváděli jen v krátkých úsecích. Jaký to základ na hektický vstup do třech soutěží!

 

Sledujte toto pondělí v 18:30 na MUTV Stewarta v show Paddyho Creranda.

 

Napsal Stewart Gardner.

 

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!